Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z oddziału inpost na wólczyńskiej 133 - odebranie paczki z "paczkomatu" zajęło mi 2 godziny. Ja naprawdę rozumiem, że inpost jest #!$%@? przesyłkami ale dotychczas przy braku miejsca w paczkomacie stawiali obok człowieka w dostawczaku który wydawał paczki i było ok. Teraz widać mają taki #!$%@?, że musieliby (zgrozo) zatrudnić dodatkowych ludzi którzy jak wiadomo kosztują. A po co płacić zasobom ludzkim, kiedy można nie wywiązać się z umowy na dostarczenie paczki do paczkomatu i kazać klientowi #!$%@?ć do sortowni na jakimś zadupiu.

Chociaż ja i tak miałem szczęście. Po czekaniu w ponad półgodzinnej kolejce wielu klientów była po raz 2 odsyłanych z kwitkiem bo pomimo informacji z systemu o możliwości odebrania paczki paczka była gdzieś tam i panie kazały im przyjść w wigilię xD

#inpost ##!$%@? #paczkomaty #warszawa #bielany #gorzkiezale
  • 6
@Zieeew: Trzeba było zamówic jeszcze później tę paczkę. Jakby ludzie nie zostawiali wszystkiego na ostatnią chwile to byś dzisiaj nie stracił 2h a inni nie musieli w wigilie zawalać. Nauka na przyszły rok.


@MamaIKillTheMan: Towar kupiłem w poprzednią niedzielę. Firmy kurierskie chyba potrafią przewidzieć, że w grudniu będzie #!$%@? i trzeba zwiększyć zatrudnienie? Wszystkie potrafią oprócz inpostu dla którego liczy się zysk nawet kosztem niewywiązania się z umowy. Nauka na
@Zieeew mogą na tym strasznie dużo stracić. Osobiście nie miałem na szczęście potrzeby nic zamawiać, ale z ostatnich wpisów na mirko sam sie na przyszłość zastanowie nad nimi :/