Wpis z mikrobloga

  • 4
Bez spoilerów, krótko, subiektywnie...

#starwars #lotr1 to bardzo, bardzo udana produkcja. Oglądałem film w tzw. 4DX Skody w Łódzkiej Manufakturze i po seansie zbierałem szczękę z podłogi. W moim osobistym rankingu przebił wszystkie


pozostałe części.
  • 8
  • Odpowiedz
@Jubei: Mógłbyś powiedzieć coś więcej o samym 4DX? Może być na privie ze spoilerami bo już byłem ale jakie efekty i w których momentach można było poczuć w tym filmie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@katera yyy... Wiadomo, że się uda, to wynika z fabuły i lore tego świata. Wszyscy są szczęśliwi, no ale chyba nie nazwała byś tego happy endem?

Dzieje się w nim bardzo dużo i to istotnych rzeczy. Chyba słabo ogarniasz temat.

@MiszczJoda w sumie to wszelkie loty statkami kosmicznymi, eksplozje i inne wychyły kamery dobrze zsynchronizowane z fotelami. Do tego trochę zapachów, wilgoci, mgły/dymu, stroboskopy przy błyskawicach, podmuchy powietrza. O dziwo nic nie
  • Odpowiedz
@Jubei: no nie jestem fanką, ale o ile poprzednie części oglądałam z mniejszą lub większą przyjemnością, tak tutaj, gdybym to oglądała w domu, to na pewno zmieniłabym kanał. z kina nie wyszłam, bo byłam tam, żeby zabić czas oczekiwania na pociąg, tak bym musiała na jakieś zakupy iść czy coś.

Może efekty 4D robiłyby różnicę - ja ich nie miałam i powiem szczerze uważam te 37 zł za stracone.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MiszczJoda jak będziesz miał okazję to polecam, chyba że masz słaby kręgosłup to wtedy niekoniecznie. Po seansie mnie niestety lekko #!$%@? w krzyżu, ale może mi przejdzie... xD

@katera o widzisz, ja natomiast jestem ogromnym fanem i zapewne spijałem łyżką nektar dla fanbazy który płynął z ekranu. Po prostu film Cię nie zainteresował, bo nie wyłapałaś wszystkich rozwiązań fabularnych i smaczków. Dla samych efektów w Twoim wypadku film zasługuje na mocne 7/10,
  • Odpowiedz