Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki drogie, cieszcie się gdyż kolejny z braci niczym z więzienia wychodzi z przegrywu. Jestem taki jak każdy z was, zakazany ryj, #!$%@? wrodzony. Ale udało się, zdobyłem najtrudniejszy szczyt, osiągnięcie przy którym wielki wybuch wydaje się beknięciem żula spod monopolowego. Tak! Jak część z was mogła się już domyślić, zdobyłem dziewczynę. I tak mirki, są dziewczyny które nie patrzą na wygląd a na dowód nie będę dawał argumentów z dupy a samego siebie. Pewnego dnia na jednym z gówno tinderów czy innych bado dostałem połączenie z nią, myślę o spoko, 1 z 10 moich połączeń, jakie moje było zdziwienie gdy sama rozpoczęła rozmowę, po 2h czatowania dała mi numer, bez niczego od tak po prostu bo fajnie się ze mną gada. Codziennie rozmawiamy a w święta i sylwka spędzamy razem, jej zależy i nie ukrywa tego, ja też nie. Jest bardzo bezpośrednia i skoro zaakceptowała mój ryj, to ma prawo mówić że ona an wygląd nie patrzy a na charakter ( który mam swoją drogą pokręcony, i robiłem różne rzeczy patrząc na jej reakcję, śmiech i twierdzenie że jestem zdrowo #!$%@?ęty ) Tak mirki, nie patrzy na charakter, do tego jest śliczna i TO ONA zadała pytanie które wręcz #!$%@?ło mnie do ziemii. "A co zrobisz jak Ci się nie spodobam", długo odpowiedziałem, usatysfakcjonowała ją odpowiedź, gdy ja zapytałem ona stwierdziła, już ci mówiłam na wygląd nie patrzę, a podczas rozmowy z tobą coraz milej się zaskakuję.

Przechodząc do posumowania, wiem że post to trochę #chwalesie ale oprócz pochwalenia się że kolejny mirkon wychodzi z przegrywu chce pokazać wam, pokazywanie swoich uczuć, bycie prawdomównym, bycie sobą jest kluczem do znalezienia dziewczyny. Zaraz ktoś się rzuci że wcale nie, tutaj jeszcze jedno ona na początku znajomości już powiedziała że nie lubi nachalnych, ja zachowuję się normalnie, dzwonie kiedy chcę, ona też. Rozmowy nie kleją się zawsze, to nie bajka. Wtedy rzucam żartem i znowu słyszę że jestem głupi. Tak więc mirki, do boju i #!$%@?ć, skończcie się użalać nad sobą. Acha i nie jestem modelem, wyglądam jak dres który prędzej kogoś #!$%@? niż powie "kocham cię". Charakter z deka odmienny, ale jakoś to działa. SKORO JA Z MOIM RYJEM znalazłem piękną, inteligentną, wrażliwą, ogólnie kochaną dziewczyne, to wiele z was o lepszych mordach, mądrzejszych ma większe szanse. Działać bracia

#zwiazki #feels #wyjsciezprzegrywu #przegryw #wygryw #rozowe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania no a widzieliscie się juz na żywo? XD bo to dopiero polowa sukcesu, ale tak czy siak przyznaje racje - wygląd to rzecz bardzo względna i można jej dopomóc albo #!$%@? paroma innymi czynnikami :) powodzenia !
  • Odpowiedz
GwiezdnaPani: > SKORO JA Z MOIM RYJEM znalazłem piękną

Aha czyli wzywasz żeby szukali sobie pięknej, na ich wygląd nie można patrzeć ale oni na wygląd bab mogą ?
I niech ktoś mi powie, że wygląd u kobiet nie jest NAJWAŻNIEJSZY ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
OP: O #!$%@? wycinanie z kontekstu i zło życzenie, czego ja się mogłem po mirko spodziewać, tylko papaja i białka brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mersea: dzięki za dobre słowo, tak widzieliśmy
@webdruid: uważam że dobre samopoczucie, spędzanie czasu z kimś kogo kocham i ogólne zadowolenie to wygryw ale co ja tam wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie, taka zasada wałkowana przez psychologów, zacznij od siebie i sam w sobie zacznij stanowić jakąś wartość. Realizuj swoje pasje, bądź lepszym i ciekawym człowiekiem itp. Wtedy baby same wpadają w ręce.
Związek z drugą osobą nigdy nie może być podstawą i głównym celem, prowadzi to do patologii i uzależnienia od drugiej osoby :).
  • Odpowiedz
OP: @webdruid: Ale gdzie jest powiedziane że to całe moje życie xD. Poświęcamy sobie czas bo się kochamy, do tego ona ćwiczy (b. dużo schudła), ja sztuki walki. Każdy ma swoje życie, ale dzielimy się nim

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oj jaki ja w skowronkach, ufam jej bardzo, oj kocham ją, nie widzę świata poza nią. Wreszcie jestem szczęśliwy, dzięki niej.

Jakiś okres czasu później:
Jaki ja byłem głupi, trzeba było trzymać ją krotko xd, jaki błąd zrobiłem, ona była ideałem, jaki błąd popełniłem, szkoda że jestem brzydki, jej nowy bolec jest przystojny, jakie błędy popełnilem, ej chłopaki mircy pomóżcie dziewczyna mnie rzuciła, działać coś? Ej, jak być szczęśliwy pomimo
  • Odpowiedz
OP: Ja #!$%@? x #!$%@? d

Jaki ja byłem głupi, trzeba było trzymać ją krotko xd, jaki błąd zrobiłem, ona była ideałem, jaki błąd popełniłem, szkoda że jestem brzydki, jej nowy bolec jest przystojny, jakie błędy popełnilem, ej chłopaki mircy pomóżcie dziewczyna mnie rzuciła, działać coś? Ej, jak być szczęśliwy pomimo tego, że rzuciła mnie dziewczyna? Pomóżcie bo pójdę w mizoginizm, cholera mircy niechce mi się żyć... Może mirki które jeszcze
  • Odpowiedz