Wpis z mikrobloga

@Errad:

Nie ma zapisów z całości akcji, ale widać gość mimo ostrzeżeń nie odnosił się do meritum tylko przepychał się słownie.


Bzdura, jest zapis wideo i nie ma na nim nic takiego, co uzasadniałoby wykluczenie go z obrad. Kuchciński przesadził, zrobił to bezprawnie i protesty opozycji są uzasadnione.
@Dutch: Brakuje mi w Polsce partii, z której założeniami mogłabym się w chociażby w 80% zgadzać Pojęcie Partii liberalnej jest obecnie trochę rozszarpane w Polsce ale to chyba moje najbardziej zbliżone poglądy.

Jeżeli już chodzi o Partię, które weszły do sejmu to najbardziej trafiają do mnie wystąpienia polityków Kukiza. Chociaż jest wiele do czego można się przyczepić. I póki co raczej nie planuję na nich głosować w następnych wyborach.

Bzdura, jest zapis wideo i nie ma na nim nic takiego, co uzasadniałoby wykluczenie go z obrad. Kuchciński przesadził, zrobił to bezprawnie i protesty opozycji są uzasadnione.


@ghostface:
Jest zapis wideo z wystąpienia tego posła, ale nie wiadomo czy przed nim pół platformy nie pajacowało albo on sam przez kilka wystąpień więc Kuchciński stwierdził, że ich przytemperuje i wykluczył tegoż z obrad, czego zresztą oczekiwała opozycja. Też uważam, że Kuchciński przesadził