Wpis z mikrobloga

@Pawu1on: A co z następstwami wyborów? Okupowanie sejmu to chyba nie jest dobry przykład w jaki sposób można okazywać swoje oburzenie. A natomiast wielu polityków opozycji parlamentarnej i ogólnej(tej która nie dostała się do sejmu lub wszelkie zgromadzenia typu KoD) apeluje i planuje walczyć z PiSem za pomocą EU i sztuczkami medialnymi takimi jak to słynne położenie się na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) To może skończyć
@pan_sting: Większy podział przez gimnazja? xD No bez przesady, są ważniejsze kwestie w tym kraju, które mogą stanowić istne zapalenie lontu. Sprawa kwoty wolnej od podatku jest niestety już zamknięta przez PiS więc można tylko przypominać im o tym, a co do frankowiczów to się nie wypowiadam bo dla mnie to są niestety ludzie którzy narobili sobie problemów na własne życzenie.
@ghostface: Nie można walczyć przestępstwem z przestępstwem. Poza tym to zabawne, że chcesz mi przylepić łatkę pisowca skoro jak dla mnie jestem bardziej lewaczką xD Ale jeżeli taka ograniczona wizja ci pomoże rozumieć i kategoryzować świat to niech będzie. Jestem za PiSem bo jestem przeciwna chaosowi w kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spellwork: pewnie, że są większe i jak będzie ich przybywać to PIS będzie wykopany jak Platforma. Jak na razie idzie im dobrze w robieniu problemów i psuciu.

to się nie wypowiadam bo dla mnie to są niestety ludzie którzy narobili sobie problemów na własne życzenie.


@Spellwork: a to nie ma nic do rzeczy. Obiecali? Obiecali.
@ghostface: Ale czemu dla ciebie ten świat musi być tak czarno-biały? Operowanie systemem wróg-przyjaciel to bardzo prymitywne spojrzenie na świat. Po stażu na wykopie sądzę, że zapewne jesteś ode mnie dwa razy starszy ale co z tego skoro jesteś bardzo ograniczony.