Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, może głupie może mądre nie wiem. Aktualnie szukam sponsorów do pewnej studenckiej inicjatywy. Jestem w fazie rozsyłania e-maili z nieoficjalnymi zapytaniami. Dostałem dzisiaj odpowiedź z pytaniem jaka dokładnie kwota nas interesuje. Potrzebujemy jeszcze 30k PLN. Teraz pytanie - odpisać, że poszukujemy jeszcze 30k PLN i zapytać ile z tej kwoty mogliby wyłożyć, czy może odpisać, że chcemy od nich 20% z tej kwoty, czyli 6k? Niby druga opcja jest odpowiedniejsza, bo odpowiadam bezpośrednio na ich pytanie, ale co jeśli oni są w stanie dać więcej niż 6k? :D Proszę o poradę, murki.
#marketing #pieniadze #reklama
  • 9
@dziazdgo: organizowałem wiele studenckich projektów i 30k to kwota nierealna zazwyczaj :) przede wszystkim potrzebujecie dobrej oferty, co firma zyska za konkretną kasę, możecie to zrobić wariantowo
Dzięki za odpowiedzi.
@misia87vs: Najpierw chcemy popytać po firmach, crowdfunding byłby ostatecznością.
@Blue_PSH: Wiem, że jedna firma nie wyłoży 30k. Zastanawiam się tylko, czy pisanie jaką część tej kwoty są w stanie dać jest dobre, skoro spytali o dokładną kwotę. Obstawiam, że nie, ale chcę się upewnić.
@dziazdgo: nie, daj im różne warianty co dostaną za konkretną kwotę. I przygotuj się na pytanie ile osób będzie na Evencie, bo pierwsze co zrobią to przeliczą ile będzie kosztowało ich dotarcie do 1 osoby :)