Wpis z mikrobloga

@4nonim: Orlen Biznestank? 8/10gr na litrze, tylko musiałbyś się podpiąć pod jakiś klub, np. Fiesta klub, Civic klub itd. Karta jest wydawana na tablice rejestracyjne, oraz musisz brać na siebie, a nie na firmę :)
@GeneraleHans: Przy orlen biznes tank musisz tankowac chyba 500l/ mc zeby rabat byl przyznawany
Ogólnie te programy rabatowe są #!$%@? warte , ja przez rok nazbieralem na patelnie
Lepiej tankowac na stacjach nie korporacyjnych gdzie niejednokrotnie masz rozniece >20gr / l i tam sobie nawet i na patelnie i na latarke oszczedzisz :)
@tadyo: Dlatego lepiej się podłączyć pod jakikolwiek klub i te 500l jest na spokojnie do zrobienia :)
Te 8/10gr szału nie robią, ale za te pare złotówek chyba można pokazać kartę, razem z kartą VITAY :)
@GeneraleHans: Ja i tak uważam że tankownie na małych prywatnych stacjach - nie koncernowych , to jest o niebo większa oszczędność - dla przykładu jak tankujesz 50l za 4,94/l na orlenie a 50l za 4,64( co by łatwiej liczyć ) - to masz 15 zeta w kieszeni , zrob se skarbonke w furze to zobaczysz raz dwa nową patelnię albo latarkę :D
@PanKracy582: A #!$%@? tam nie jedzie, tankuj na stacjach z certyfikatem i tyle , a żeby padły wtryski od paliwa to chyba musisz lać ropę z piachem.
Obczaj sobie jedną stację po nawet kilku złych tankowaniach nie padną ci wtryski a w końcu znajdziesz odpowiednią , lub bezpośrednio od hurtownika , którzy często też mają dystrybutory przy firmach.
@tadyo:
Oj musisz kolego pojezdzic troche wiecej kilometrow i przelac wiecej litrow przez bak...
A co zrobic jak poruszam sie po calym kraju? Znalezc w necie liste stacji z certyfikatami, wydrukowac i sprawdzac przez kazdym tankowaniem?
Nie zapominaj ze teraz silniki sa co raz bardziej wysilone, diesle z wtryskiem 2000bar albo benzynowce z bezposrednim. To nie czasy gaznika ze kichnie raz drugi i pojedzie dalej
@PanKracy582: Co do kilometrow nie będe się licytował , zostawię ci tylko info że w tym roku wydałem na różnego rodzaju paliwa około ćwierć miliona złotych
Jeśli poruszasz się po całym kraju to wiesz doskonale jakie są skoki cen paliwa - możesz sobie śmiało manerworwać oszczędnościami
Druga kwestia że popatrz sobie na ceny paliw w koncernowych stacja a chociażby na stacjach "Pieprzyk" - tych jest przy drogach całkiem sporo , tak