Wpis z mikrobloga

@rybak66zuo: Podobno według badań naukowców osoby, które są bardziej cierpliwe i przekładają zysk oddalony w czasie osiągają lepsze sukcesy i są mniej podatne na uzależnienia :)

https://www.reddit.com/r/explainlikeimfive/comments/5jao7u/eli5_what_causes_some_people_to_be_more_addiction/

Masz do wyboru dostać dzisiaj 20 złotych, albo za miesiąc 50 złotych.
Co wybierzesz? :D

Właśnie ostatnio trochę o tym czytam i może niedługo jakiś dłuższy wpis na ten temat przygotuję :)

@Veuch: Informatyki*

Ale tak. Od groma u nas matematyki było :D
@Rezix: Jasne, bez badań wiem że tacy ludzie więcej zyskają, ale jednak większość jak usłyszy że musi na coś poświęcić kilka LAT to sobie odpuści - tak luźno się odniosłem do czasu jaki podałeś w poście.

Ogólnie to od jakiegoś czasu Cię obserwuję. Mimo, że czasami irytuję mnie "kołczowy" styl to jednak szanuję postępy jakie robisz, rady i motywację jaką dajesz.

Pozdrawiam
@rybak66zuo: Z kołczowym stylem to jest taka historia, że kiedyś przeczytałem, że jak nie masz o czym mówić to "kołczuj".

To trochę jak z tym: "Nie masz o czym pisać, to pisz o motywacji".

A że mam czasem ochotę coś napisać wieczorkiem, a nie mam o czym, to piszę takie głupoty :D

Ale teraz trochę zacząłem więcej czytać na różne tematy i powinno się znaleźć mniej "kołczowania", a więcej ciekawych tematów.
@rybak66zuo: No, a już najlepiej to podczas nauki w ogóle nie błądzić i nie eksperymentować. :D Ile ja już pytań na mirko widziałam 'co dokładnie rysować, żeby jak najszybciej się tego nauczyć'. Tak, jakby samo rysowanie nie było dla nich żadną frajdą i nie chcieli stworzyć ani jednego niepotrzebnego rysunku.
@Rezix: moim zdaniem to nie są "głupoty", bo zazwyczaj to są trafne obserwajce, rady.
Po prostu ten kołczowy styl zaczął przeszkadzać od kiedy zrobił się wysyp tych gówno-trenerów którzy dla kasy 'wcisną każdy kit.

Ogólnie do wpisów nic nie mam, także czekam na kolejne - najbardziej chyba na te z psychologią w tle :)