Wpis z mikrobloga

Sędzia Rzepliński odbył kadencję, władze i prezydent z PiS wybrały nową prezes Trybunału Konstytucyjnego, mokry sen Prezesa staje się faktem...

...co dalej jednak z posłem - sprawozdawcą, Stasiem Piotrowiczem? Nasz establishmentowy przyjaciel z minionej epoki spełnił wyznaczone przez prezesa Kaczyńskiego zadanie walki z Trybunałem i teraz, gdy misja dobiega końca nie wiadomo co zrobić z "byłym" komunistą, zwłaszcza zważywszy na "dekomunizacyjne" hasła cześci polityków PiS i skrępowane nieco możliwości wytykania komunistów w szeregach innych ugrupowań.

W PiS wymyślono tak: Prokurator Piotrowicz (oskarżyciel demokratycznej opozycji z czasów PRL i zapalczywy obrońca oskarżonego, a później skazanego za pedofilie księdza z Podkarpacia) miałby przewodzić uwaga Komisji Sprawiedliwości

Pojawił się jednak mały problem - badanie IBRiS dla Rzeczpospolitej dowodzi iż niemal połowa Polaków nie chce komunistycznego prokuratora w takiej roli.

Mnie osobiście dziwi i trochę zaskakuje, ze samych członków, dziennikarzy i wreszcie wyborców PiS NIE RAZI obecność w lawach poselskich Stanisława Piotrowicza, w Zarządzie (prezes) Orlenu Wojciecha Jasińskiego czy samego członkostwa w partii takich postaci jak sędzia PRL Andrzej Kryże

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3515475/sondaz-prawie-polowa-polakow-przeciw-piotrowiczowi-w-komisji-sprawiedliwosci/

#neuropa #polityka #bekazpisu #misiewicze #bekazprawakow #mikroreklama #piotrowicze #dobrazmiana #dojnazmiana
Ospen - Sędzia Rzepliński odbył kadencję, władze i prezydent z PiS wybrały nową preze...

źródło: comment_BFyTId4vBy3bjhRvcqdet9qbLkPg2X6m.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Mnie osobiście dziwi i trochę zaskakuje, ze samych członków, dziennikarzy i wreszcie wyborców PiS NIE RAZI obecność w lawach poselskich Stanisława Piotrowicza, w Zarządzie (prezes) Orlenu Wojciecha Jasińskiego czy samego członkostwa w partii takich postaci jak sędzia PRL Andrzej Kryże


@Ospen: Razi, ale słowo prezesa jest święte, a kto wybija się na samodzielność, zostaje zepchnięty na boczny tor, albo opuszcza łono PiS.
  • Odpowiedz