Wpis z mikrobloga

@max0707: jak Ty sobie wyobrażasz zakup konta na bet365? Kupujesz od kogoś konto z jego danymi, numerem konta itp? Konto które jest na kogoś zarejestrowane, które ktos poświadczył swoim dokumentem tożsamości? Wigilia to czas cudów, ale żeby aż takich? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dane ktore sa dostepne, nie odbiegaja od danych ktore podajesz na wykopoczcie. bet365 wymaga weryfikacji wieku, po to przesylasz IM dowod osobisty.
@max0707: żartujesz chyba. Porównujesz konto na wykopie z kontem na bet365? Mi musiałaby chyba ciężarówka w czoło przywalić, żebym komuś konto z bet365, czy innego buka sprzedał, mając świadomość, że podałem tam swoje dane, numer konta i przesłałem skan dowodu. Może jestem zacofany i nie mam pojęcia jak to wygląda ale jakoś tego nie ogarniam. Życzę Ci powodzenia w zdobywaniu kont i to tych za darmo i za kasę ( ͡
@radam593: skoro nie wiesz jak to wyglada i nie chcesz sprzedac konta, to po co zabierasz glos w temacie? Nie interesuje mnie co by sie musialo stac zebys komus sprzedal konto na bet365.

1. Nie zartuje.
2. Nie wmawiaj mi ze probuje porownywac jakiekolwiek konta, bo na wykopie, czy wykopoczcie mozesz podac falszywe imie i nazwisko, ale z adresem juz troche gorzej, bo paczka moze nie dojsc. Na bet365 MUSISZ podac
@Vincenzo:
Posłużę się cytatem wiadomości którą otrzymałem od bet365 na ostatnim koncie.
"
Dear Mr xxx,

Unfortunately, due to the nature of your business, we have reluctantly taken the view that we are no longer able to accept your bets and as such your account has been suspended.

You may withdraw the existing balance on your account in the usual manner. Once your funds have been withdrawn your account will be
@bartez_94: Na facebookowych grupach bukmacherskich widziałem takie ogłoszenia, nie wydawały się niczym dziwnym. Jak może niby inaczej wykorzystać to konto - wyśle do bet365 maila, żeby mu odesłali skan dowodu? @max0707: Tylko dosyć dziwne, że może być zlimitowane. Masz taką potrzebę grania dla samego grania?
@Jan_K: przypomina mi to historie rysownika który wyslal jakiejś kobicie rysunek pająka i chciał za niego dolary. Ona nie chciała zapłacić to powiedział że ma mu odesłać z powrotem ten rysunek.

Z kilku kont można dobrze na tym wyjść. A nowe konto mi nie wytrzyma dłużej niż tydzień i tak. Na zlimitowanych można grać miesiącami.
@max0707: taki z ciebie cwaniak od handlowania kontami, a nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać prostego tekstu. Ciebie nie interesuje co musiałoby się stać, żebym ci oddał, czy odsprzedał konto, a mnie interesuje skąd się biora takie cwaniaczki jak ty.