Wpis z mikrobloga

Mireczki, padł mi powerbank xiaomi 10000mAh. Nie laduje sie. Miga tylko pierwsza dioda i tak od kilkunastu godzin. Resetowanie przez przytrzymanie przycisku nic nie daje. Czy jest szansa zeby reklamować sprzet w Polsce? Kupiony był na banggood. Co mam teraz zrobic? #banggood #xiaomi #xiaomi #powerbank
  • 8
  • Odpowiedz
Czy jest szansa zeby reklamować sprzet w Polsce?


tak


Kupiony był na banggood. Co mam teraz zrobic?


@mrpandominik: napisz na cservice@banggood.com i opisz problem, porób zdjęcia i dodaj

jeśli minęło już ponad pół roku to mogą cie olać, nie wiem jaka jest na nie gwarancja, możesz go wtedy rozebrać i sprawdzić czy to nie wina jednego akumulatorka
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura:
@mrpandominik: mnożenie jak by pomogło to by była stricte wina ogniw. Tak jak Ci Andczej napisał, możesz te ogniwa sprawdzić. Jak w Google bądź youtu.be wpiszesz xiaomi power bank repair nie wierzę że nic nie wyskoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrpandominik: rozebrać, sprawdzić miernikiem napięcie ogniw - może, któreś padło. Po taniości, kupić tanią obudowę na 2 czy 3 ogniwa i przełożyć je, jeżeli to wina elektroniki, jeżeli wina ogniwa, przelutować ogniwo ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@zieloczek100 myslalem ze ktos napisze ze banggod bez problemu oddaje kase czy cos w tym stylu ( ͡ ͜ʖ ͡) no trudno. Muszę rozebrać i pomierzyć. Wysyłka do chin raczej nie wchodzi w gre. Bylaby drozsza od powerbanka.
  • Odpowiedz