Wpis z mikrobloga

Noż kurde! Dałem za 4zł do wygrania 429zł.Weszły mi: Tappara,Jaroslav,Eintracht Frankfurt,Liberec, Frolunda, prowadzi Empoli (X2) które też raczej wejdzie. Połasiłem się jeszcze na Kalpa która niespodziewanie przegrała 4:0 z Pelicansem :( (oglądałem ten mecz) 6 z 7 trafione.Niech mi ktoś zarzuci że nie znam się na piłce ani na hokeju? Wygrana oczywiście: 0zł
#bukmacherka
  • 15
@sols: rozumiem, postawiłeś najlepsza z nagorszą drużyną czech, na mistrza cl i shl, na mistrza i lidera sm, na loko u siebie z soczi na wyjezdzie, i kupio bo pewnie myslales ze topowa drużyna z tabeli wygra z tą z dołu, dostała 4;0 no rzeczywiście się znasz xD słuchaj hoke jest wyrównany dlatego są wysokie kursy, a lahti z kuopio to zawsze loteria mecze, ale to przeciez wiesz co sie znasz
@sols: Tyle że, jak taśme za 4zł zagrałeś, to na single przynajmniej z 30-50 zł na kupon, a na duble 20-30, bo raczej nie gra się tą samą stawką taśm z ako 100 i singli z kursem 2
@niepoprawny_marzyciel: Liberec jest 3 w tabeli,stawiam na niego bo mnie zawodzi tak jak Kazan u siebie, SapKo czy K-Vantaa.Poza tym Altach u siebie, Szachtar to zawsze superwalczaki (nawet jak grali już o nic w LE (zapewnione 1 miejsce) to i tak im się chciało wygrać).Bardzo często też Mamelodi, Mioveni.Jutro będzie BIK Karlskoga, no i na jutro Lipsk singla :P