Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję pomocy. Ja całe życie #pcmasterrace a zawsze chciałem zagrać w tytuły typowo konsolowe jak Uncharted czy inne RDR. Kupiłem w końcu używaną #ps3 i mam do Was pytanie jak wygląda sprawa z używanymi grami. Czy można kupować każdy egzemplarz i zwracać tylko uwagę na to żeby płyta była w dobrym stanie czy jak gra ma multi to istnieje ryzyko, że będzie ona już przypisana do istniejącego konta PSN i nie będę mógł grać?

#konsole
  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Maneharno the Last of us właśnie mnie interesuje i czy jeżeli kupię uzywke to nie będzie działać tylko multi czy w singla też nie pogram?
  • Odpowiedz
  • 1
@drago musisz zwracać uwagę na tył pudełka. Jeśli jest znaczek Network Pass to musisz w PS Store dokupić przepustkę by grać po sieci. Jeśli nie ma to możesz zaraz po zakupie grać we wszystkie tryby. W każdą używaną grę możesz grać singla.
The Last of Us ma przepustkę sieciową (czyli musiałbyś kupić), a np. Fifa nie ma - grasz we wszystkich trybach bez dodatkowych opłat.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mils83 w zestawie 2 pady, muve, kamerka, ładowarka do padow i około 10 gier. Cena jak dla mnie spora za ps3 bo 700 zł, a najtańsze ps4 jest za 999 w euro rtv agd z tego co widziałem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mils83 gry za ponad 200 zł jak patrzyłem na allegro, życzę powodzenia z kupnem tej wersji z dwoma padami i muvem za 500 :) aczkolwiek zgadzam się, że jest do duzo w porównaniu do cen ps4
  • Odpowiedz
@drago: Muve nie potrzebuje. Dużej ilości gier też nie. Mam zamiar przejść serie God of Wara i Uncharted.
Gdybym miał wydać 700 zł wolałbym dołożyć 200 i kupić ps4.
  • Odpowiedz