Wpis z mikrobloga

@jourska: @zolwixx: @bartleby: była taka legenda, że Lei może wyciągnąć spluwę i strzelać :D ale to urban legend to samo jak plota, że jak się tysiąc razy ukończy jinem tekkena 3 to oblokowuje się kazuya :D ale to ściema, ale można było odkryć mundurki szkolne dla jina i xiaoyu
@liqui6: odblokowałem te mundurki, ale nie wiedziałem jak to zrobiłem :D
@zolwixx: Nigdy nie wiedziałem po co to seppuku jest

Za to jakoś można było odblokować takiego dziadka co tylko leżał, nigdy nim nie umiałem walczyć :D
@jourska: jak odkryłem ten cios (kto wtedy czytał gazety...) to kumpel się śmiał, że sam się zabiłem. długo myśleliśmy do czego to służy, aż kumpel się dowiedział od kogoś, że to przerywa te... no... nazwę to ma... te chwyty właśnie, co to King tym combo wyprowadza. No i rzeczywiście, dziab, tracisz hp, ale jesteś wolny.

kumpel tego pijaka odblokował, naukowiec naćpany taki, czasem wstał i padał, przechlapane na niego grać, chyba
Pobierz zolwixx - @jourska: jak odkryłem ten cios (kto wtedy czytał gazety...) to kumpel się ...
źródło: comment_Kd4xKvnEeN2tNUDVA4rmjcjKDYjEs6CE.jpg
@zolwixx: Tego smoka nie dało się pokonać no chyba że tym kolesiem-drzewem z mieczem jedi. Ale to chyba w 4 części było, nie pamiętam, grałem u kumpla.