Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@siej: jak masz ladowarke, to wez nc2. juz dwa razy go 'zabilem': raz walna o glebe i przestala klapka pasowac - mlotek zalatwl sprawe; drugi raz po walnieciu idealnie spodem inercja batek wylamala kontakty na klapce - zlutowalem zapalniczka 'zarowa'; jest banalnie prosty, cos jak trabant - 90% uszkodzen naprawisz srubokretem. ;-) sam box dosc maly, lekki, 3 tryby pracy (seria, rownolegly, regulowana seria); jedyny minus to dosc plytkie 510, ale
@marek-wozniak-750: oj no właśnie nie, dziś poszedłem do sklepu to polecili mi polować dna200 używane, a ja już sam tylko siedzę i nie wiem. Tak to jest jak sie nie ma doświadczenia przez co się nie wie co chce.
@vgf_: myślałem, że to dokładnie to samo 510 co w rx'ach. zresztą i tak u mnie tylko limitless classic i chyba goona clona wezmę więc nie powinno być problemów
@vgf_: btw. czaszka fajna, pamiętam jak na codzień sam miałem kontakt z nimi :D
@marek-wozniak-750: w sumie to ze mną jak z dupą. na miejscu mam w sklepie nc2 za 150 a aliena za 220 więc w końcu skończę jak ten osioł z 2 żłobami. :D (Mogłeś wołać, jak za 2 miesiące się znów pojawi to temat też może być aktualny)
@siej:
1. badz mna.
2. kup triade.
3. zniszcz skore w tydzien.
4. zeskrob cala farbe w miesiac.
5. daj kumplowi na chwile do zabawy.
telefon
.
.
.
udalo sie glabowi wsadzic batki odwrotnie, fizyczne zabezpieczenie nic nie dalo.
.
.
.
6. znajdz nr katalogowy bezpiecznika z shurtera, koszt: ~10pln.
7. minimalna ilosc zamowienia - 10szt. z uk, wiec +20£ kosztu transportu.
8. badz dumnym posiadaczem przycisku do papieru
@vgf_: hm. Czyli mowisz ze nc2 jest niezniszczalne? DNA - no ok fajny statek kosmiczny do odparowywania nikotyny, ale jak i tak uzywam tylko power u siebie to nie ma sensu raczej, mam racje?
@marek-wozniak-750: w sumie to czekam tez bo na ft jest czarny w presale + serio nie wiem czy nie wziac aliena bo balans ladowania i wszystkie opcje ktorych niby nie potrzebuje. No i na ft 24-25
@cruc: to co? Lecisz czepiac sie katolikow ze wieszaja ukrzyzowanego czlowieka wszedzie i lubuja sie w ogladaniu zwlok ludzkich?
@vgf_: a jeszcze jak moge to jak z bateriami w nc2? Spokojnie wytrzymaja caly dzien przy mocniejszym uzywaniu? Bo mam tylko 2 kanalowa ladowarke i tu jest troche lipa ktora dziala na korzysc duza aliena