Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@siej: zalezy jakie grzalki i co znaczy 'mocniejsze uzywanie' ;-) ja najczesciej mam L+ z grzalkami 0.18ohm. powiedzmy, ze okolo 10~15ml lq odparuje, ale grzalki mam koszmarnie ciezkie (dual fused 3x0.4/0.1) wiec dosc wysokie napiecie ustawiam. na ammicie od geekvape (single coil) przy grzalce ~0.52ohma spokojnie dzien z okladem wytrzymuje. swoja droga - zerknij jeszcze na tesle invader III - tez mech z potencjometrem, 3x18650 wiec troche wiecej wytrzyma, a z
  • Odpowiedz
@siej: ja zadałem tylko pytanie sugerujące że może ozdoba ma odzwierciedlenie w jego fascynacjach, problem to chyba masz skoro o nim wspominasz
  • Odpowiedz
@vgf_: widzialem, tez 2x18650 ale podobno twardszy. Pewnie w perspektywie dluzszego czasu skoncze i z tym i z tym ale serio mam problem od czego zaczac. 30q/hg2 beda w porzadku, czy przydaloby sie cos z wieksza iloscia amperow?
  • Odpowiedz
@qwed: imo bardzo podobnie do serpenta mini, ale lepiej. ;-) wygodniejsza baza, latwiejsze wickowanie, (prawie) dzialajaca kontrola lq flow. air flow troche ograniczony - porownywalny z serpentem, moze odrobine wiekszy) troche nie moja bajka, bo ja raczej w cc siedze, ale jesli chodzi o smak to totalnie wymiata.
  • Odpowiedz
@vgf_: Ja nic złego na evlolva nie mogę powiedzieć - padł mi vt133 (chip managera baterii od texas instruments). Zrobiłem ticketa na ich stronie (koło 16 czasu polskiego) i o 18 miałem odpowiedź żebym do nich wysyłał. Niezbyt mi to pasowało więc rozkręciłem go, nic nie powiedzieli że gwarancja nieważna przez to że to zrobiłem. Gdyby ten chip był łatwiejszy do lutowania to pewnie by mi część przysłali, a tak to
  • Odpowiedz
@karoleeek: na chwile obecna caly czas nie odpowiedzieli na ticket sprzed 3 tygodni chyba. :-P sprobuje sie jeszcze odezwac na forum (jak znajde czas :-P).
  • Odpowiedz
@karoleeek: @siej: tak wracając do tematu - panowie z evolv odpisali na drugi ticket. kazali kontaktować się z dystrybutorem (ma mnie w dupie, bo gwarancja na produkty LV to wg producenta 6 miechów), albo do LV bezpośrednio (jakieś 10 ticketów, zero odpowiedzi). po dłuższej wymianie maili (wszystko w miłym tonie, żeby nie było że szkaluję evolva) zgodzili się przyjąć samą płytkę na gwarancję. muszę rozmontować triade, wylutować wszystkie przewody i
  • Odpowiedz
@vgf_ To w sumie źle świadczy o evolvie - współpracują głównie z hcigarem dlatego u mnie była taka sytuacja zapewne. Ciekaw jestem jakby było z wieśkiem dna skoro wytoczył im proces. Kiedyś czytałem że bezpiecznik jest powszechnie dostępny, ta moja cześć też była dostępna za 20zl tak więc poszukaj.
  • Odpowiedz
@karoleeek: jest. poza polska. sprawdze jaki koszt sciagniecia samego bezpiecznika - jak wiecej niz paczka do juesej, to wysle plytke. sam demontaz jakims wyczynem nie jest - prawie tak jak w rx200. przy okazji pomaluje obudowe, wymienie skore na carbon itp. #!$%@? mnie tylko podejsce dystrubutora/producentow. z nudow wrzuce pewnie temat na ecr/ecf,zobaczymy jak sie ustosunkuja do tematu na szerszym forum. ;->
  • Odpowiedz
@vgf_: dzialaj dzialaj, dzieki, ze zawolales bo juz zaczynal za mna chodzic therion czarny z tylu glowy. Ciekawe jak by wygladalo to w polsce z hexohmem bo z tego co kojarze to tez gwarancja jest jednym z wiekszych plusow zakupu tego sprzetu. A ogolnie moim zdaniem to gwarancja na urzadzenie elektryczne wynoszaca 6 miesiecy na boxy jest po prostu zalosna. Swoja droga, pewnie glupie pytanie, ale jak masz konkretny numer tego
  • Odpowiedz
@siej: zrobilem to jakis czas temu, chwilowo zero odzewu, ale grudzien (swieta/koniec roku) to sredni czas na takie nietypy. zobaczymy w styczniu.
  • Odpowiedz