Wpis z mikrobloga

  • 0
@LubiePiwko byłem przed chwilą i na wilanowskiej rzeczywiście jest żandarmeria, karetka i policja. Cały ruch w stronę młocin jest wstrzymany.
#!$%@? wie co się stało, ale panowała wśród nich raczej luźna atmosfera i może to ćwiczenia?
  • Odpowiedz
@kokosanki:
Bardzo możliwe - były to większe radiowozy i oryginalnie myślałem, że jest tak jak piszesz. Tyle czy prewencja o 10 rano jeździ na sygnale to nie wiem. Ale akurat lokalizacja się zgadzała. Pożyjemy, zobaczymy :)
  • Odpowiedz
Nie kursuje pierwsza linia metra między stacjami Stokłosy i Politechnika. Jak podaje rzeczniczka Metra Warszawskiego Anna Bartoń, na stacji Metra Wilanowska doszło do próby samobójczej.

Pociągi pierwszej linii metra kursują obecnie w pętlach między stacjami Kabaty - Stokłosy i Politechnika - Młociny, Metro Warszawskie zwróciło się do ZTM o uruchomienie zastępczych połączeń autobusowych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Snoxik @LubiePiwko jakoś w lipcu ktoś na wilanowskiej zostawił paczkę z zalando. Metro przejechalo przez stację bez zatrzymywania się, a do metra zawitaly wszelkie możliwe służby i jakimś robotem czy czymś takim tę paczkę zabierali
Może to podobny przypadek :)
  • Odpowiedz
  • 0
@sudafix13 nie mam pojęcia jakie gowno muszą mieć w głowie ludzie, którzy w ten sposób chcą się zabić - na oczach dziesiątków ludzi, dzieci, fundując traumę wszystkim
  • Odpowiedz