Wpis z mikrobloga

Jako, że moje #redmi3 sprawuję się dobrze czas kupić kolejny telefon od #xiaomi tym razem dla brata. Kupuję oczywiście w #ibuygou bo mimo, że byłem strasznym pechowcem za pierwszym razem to support naprawdę nie zawiódł i sklep wymienił telefon na nowy, który chodzi elegancko już ponad pół roku, więc mogę szczerze ich przy okazji polecić.

Mam pytanie, bo chciałbym jednak telefon wysłać na adres brata, a zauważyłem że da się wysłać tylko na adres z Paypala. Znalazłem jakiś wątek odnośnie tego problemu, ale nie do końca mi wyjaśnił co mam zrobić? Dodać nowy adres na Paypalu i ustawić jako główny? Nie da się zmienić imienia z tego co widzę. Wołam @Ibuygou. Mógłbym napisać na priv, ale może ktoś zmaga się z takim samym problemem.
  • 11
@Paladin_Woodrugh: Ostatecznie teoretycznie tak może być, nigdy kurier nie robił mi problemów jak odbierałem za kogoś paczkę, ale jednak wolałbym żeby oprócz adresu imię i nazwisko brata też się zgadzało. Brat mieszka w innym mieście tak dla jasności ;)
@Modelowy: no spoko, w mojej sytuacji jest analogicznie. Nigdy problemów nie było. Poza tym, miej na uwadze to, że z Poczty Polskiej paczkę może odebrać dowolna osoba z awizo, która jest zameldowana pod adresem, na który była nadana paczka. Także jak na Poczcie powiedzą, że nie mogą wydać bratu paczki zaadresowanej do Ciebie, to musi im powiedzieć, że chyba ich #!$%@?ło.
@Modelowy: Znam wiele przypadków z drugim adresem na PP i żaden problem z taką operacją, na IBG podajesz normalnie imię i nazwisko odbiorcy, ważne żeby tylko adres się zgadzał z PP i IBG :)