Wpis z mikrobloga

Mirki, to się dzieje!!!

Już trwają pracę nad naszym programem kosmicznym. W planie mamy serię startów, a pierwszą rakietę wystrzelimy już na początku 2017 roku!

Ale po kolej:
- budżet ustalony na ok. 200 zł i mamy zamiar wycisnąć z nich ile się da.
- Opiszemy wszystko na naszej stronie internetowej żeby każdy Mirek mógł sobie taką rakietę zbudować! Już mamy nawet wykupioną domenę!!!
- obecnie trwają prace nad projektem rakiety. Są już pierwsze propozycje co do komponentów, ale o tym będzie w następnych wpisach!
- niedługo oznajmimy światu nową, wystrzałową, piorunującą nazwę programu kosmicznego () do tej pory będziemy używać nazwy roboczej SpaceR. Przy tej okazji zaprezentujemy nowe wspaniałe logo!

Drużyna się dociera ale już widać że jest w niej dużo zaangażowanych i sumiennych Mirków, których łączy zainteresowanie kosmosem i nie tylko. :)

Zapraszam zainteresowanych do zadawania pytań :)

#lotyspacer #technologia #kosmos
mybeer - Mirki, to się dzieje!!!

Już trwają pracę nad naszym programem kosmicznym....

źródło: comment_GhGw1FjvAacTx8m0zZ2cgayzZLVYYQWM.jpg

Pobierz
  • 13
@kosmo1989 osobiście myślałem o balonie. Byłyby świetne ujęcia z pokładu! Ale jednak chcę poczuć tę moc przy starcie, więc będzie rakieta. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do rockoonow, to ciekawe rozwiązanie. Kto mnie zna, wie że niczego nie wykluczam a priori, lecz decyzja o obraniu danego kierunku badań musi być wystarczająco przekonująca.
@Pistaczio: malutko. Ale celowo. to nie sztuka wystrzelić coś w kosmos mając nielimitowane fundusze :)

@mab122: kurde że też nie dostaje takich propozycji od różowych... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
napisz w czym jesteś dobry!