Wpis z mikrobloga

Mirki jest tu jakiś fan wiedźmina?
Mam dwie opcje na ps4

1. Odpalić wiedźmina 3 > przejść grę > zainstalować dodatek krew i wino

2. Zainstalować wiedźmina 3 i od razu dodatek krew i wino i dopiero zacząć grać?

Jeszcze go nie odpalałem i z gra nie miałem żadnej styczności wczesniej

#ps4 #wiedzmin3
  • 16
@mateks: @robvan: różnica polega na tym, że niektóre tereny są dostępne wcześniej, ale przeciwnicy mają taki poziom, że i tak będziecie je omijać z daleka przez 2/3 gry. Śmiało można instalować wszystko od razu i grać w podstawkę.
@mateks: Przejść wiedźmina a potem ograć dodatek serca z kamienia i już ci mówię dlaczego. Rozchodzi się o lvl postaci. Krew i wino jest drugim dodatkiem i wszystkie zadania są na wyższy lvl niż w w sercach z kamienia.
@mateks: krew i wino to takie zwieńczenie całej trójki. Jak chcesz sobie już przejść najpierw dodatek, to serce z kamienia. Jest lepszy, a dzieje się obok wszystkiego i nie stracisz nic, nie przechodząc najpierw podstawki
@robvan: @mateks:
Nie ma znaczenia, bo i tak przed końcem podstawki praktycznie nie wykona się zadań z dodatków ze względu na level trudności (chyba, że zupełnie chcesz ominąć kampanie i zacząć dodatki wtedy masz do dyspozycji postać na wysokim poziomie). Jedyna różnica to większa mapka w Novigradzie.
@mateks: ku chwale Wiecznemu Ogniowi!
Zazdroszczę Ci, chciałbym przejść ta grę na nowo, wyciąć sobie pamięć o niej z głowy i odkrywać wszytko od nowa :D
@mateks: Tak jak inni pisali: jeśli chodzi o kolejność przejścia to podstawka -> serca -> krew i wino. Jeśli chodzi o instalację walnij wszystko od razu. Z tego co wiem jak zaczniesz robić Serca w trakcie robienia podstawki pojawi się kilka (dosłownie kilka) opcji dialogowych przy rozmowie z postaciami z głównego wątku - ale nic o co byłoby warto sobie głowę zaprzątać.