Wpis z mikrobloga

@hatterka: To chyba ten sam poziom trudności co bieganie? Rower przecież jest mniej męczący niż bieg, aż mnie zainteresowałaś jak to możliwe, że łatwiej ci biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dombol: kilka razy zrobiłam sobie poważną krzywdę we wczesnych etapach nauki jazdy, jeździć i utrzymać równowagę umiem, ale trauma, samochody, asfalt, słaby armor i prędkość większa niż 10km/h sprawiają, że tylko bieganie i stacjonarny równik ( )
... ale próbuję, po trochę. jeszcze kiedyś będę jeździć dłuższe dystanse niż 5km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widoki piękne, ale podobno na Islandii są straszne wmordewindy i jazda rowerem nie jest łatwa.


@dombol: Jest i pogoda jest taka, że Ci się czasem żyć odechciewa. Jak zawieje arktyczny wiatr, to masz przesrane. W zimie bez wozu serwisowego to tragedia. To, że gość ma przejezdne drogi to też duże szczęście.
@dombol: " podobno na Islandii są straszne wmordewindy"-może kiedyś będzie mi dane się przekonać o tym :P
@hatterka wielu z moich kolegów musiało zrezygnować z biegania i przesiadło się na rower.Bieganie w większym stopniu obciąża kolana niż rower ;)
@metaxy "Heh, no, no, kolega widzę Islandię do Śremu zaimportował." -czasami tak mi się właśnie wydaję ;)
@impa: zdjęcia fantastyczne, muza też spoko, ale poza tym film średnio, nie wkręcił mnie kompletnie :/ ani samotność (jakby sam rzeczywiście to kręcił) ani też specjalnie wiele nie pokazano (wygląda jakby kręcili tylko przez 5km a potem poskładali do kupy)