Wpis z mikrobloga

Mirki, bardzo Was proszę, nie nadużywajcie MirkoList. To narzędzie powstało w celu ułatwienia kontaktu z zainteresowanymi Mirkami, a nie w celu spamowania i wołania tysięcy ludzi. To, że coś zaplusuję bo mi się podoba tekst, obrazek, albo wkład pracy włożony w niektóre wpisy, nie oznacza automatycznie, że chcę być potem wołany do każdego kolejnego postu tego samego autora. Chyba naprawdę przestanę plusować i wykopywać, bo co chwilę ktoś woła "wszystkich plusujących z tamtego wpisu", albo "wszystkich wykopujących coś tam". Przed chwilą @MarianoaItaliano zawołał ponad 2 tysiące osób, które zaplusowały jego wpis, w tym oczywiście też mnie. To już gruba przesada. Nawet najlepsze narzędzie staje się upierdliwe gdy jest nieprawidłowo używane.
#mirko #gownowpis #mirkolista #niewiemjaktootagowac
  • 5
@Kaczorra: Wiem, przepraszam raz jeszcze wszystkich. Po prostu nie miałem innego pomysłu jak sprawić żeby dotarła następna część podsumowania do wszystkich zainteresowanych, w tagach jest taki bajzel że nie wiadomo co kto obserwuje i czy w ogóle je ktoś czyta. #polityka jest na czarnolisto automatycznie, więc bez wołania część Mireczków by pewnie nie zobaczyła.

Przepraszam za nieudogodnienia raz jeszcze, obiecuję że więcej to się nie powtórzy.