Wpis z mikrobloga

jakie narkotyki z listy w ankiecie stosowałeś #narkotykizawszespoko

jakie narkotyki z listy w ankiecie stosowałeś (wybierz najtwardszy)

  • marihuana 34.1% (30)
  • lsd 6.8% (6)
  • ekstazy 9.1% (8)
  • amfetamina 11.4% (10)
  • kokaina 6.8% (6)
  • heroina 4.5% (4)
  • grzybki 1.1% (1)
  • żadne 26.1% (23)

Oddanych głosów: 88

  • 25
  • Odpowiedz
@KordianPsitko: zródło: doświadczony cpun(troche mumia) na rave'ie którego się spytałem co go tak #!$%@?ło to mi odpowiedział "kupiłem piguły za 30 i one #!$%@? z herą były"
"a skąd wiesz że to hera a nie jakieś inne gówno"
"tylko hera tak grzeje"
na pill reports jest kilka piguł z hera. Choć w sumie to jest lipny interes bo i tak here kablują degeneraci.
  • Odpowiedz
@czymozebyc: nie wierzę w takie dowody anegdotyczne, może ta mumia ma przejścia z różnymi kółkami, ale to nie znaczy, że by odróżnił heroinę, jeżeli tylko o niej słyszał, a nie brał, H nie stymuluje, nie 'wyjebuje z kapci', szczególnie jeżeli przyjął ją oralnie, to mała szansa, żeby poczuł mocne jej działanie, heroina działa szybko i mocno przez kilka minut przyjęta poprzez waporyzację tudzież strzał w kanał, domięśniowo, można wciągnąć ją, ale
  • Odpowiedz
@KordianPsitko: "#!$%@?ło" leżał #!$%@? na ziemi jak typowy brałnowiec, problem z mówieniem miał itp W sumie mogło to być MDEA + coś albo miks gówna z gównem. A co do urban legend - w każdej legendzie musi być ziarnko prawdy ale to z marihuaną nasączoną lsd nie słyszałem XD
  • Odpowiedz
@czymozebyc: empatogeny dają euforię i przyjemność porównywalną z działaniem opio, oczywiście inaczej sie je odczuwa, bo opio jest bardziej 'naturalne' w działaniu, ale można się pomylić, jak nie ma się obeznania. Mógł to też być zespół serotoninowy, chociażby od #!$%@? zamiennika mdma w piksie.
Ziarnko prawdy jest takie, że zamiast mdma jest dawane całe spektrum #!$%@?, np. można spotkać w usa słynny angel dust (czyli pcp), mxe, czy dxm (popularny acodin),
  • Odpowiedz
@KordianPsitko: tylko że opiody to gówno, puste działanie dla pustych ludzi, i każdy rodzaj zniechęcenia od nich(nawet przekłamany) jest wspaniały. Już nie moge się doczekać jak mnie minusuje dno ludzkie XD.

  • Odpowiedz
@czymozebyc: a co samej marihuany, to dziwie się, że nie słyszałeś takich bajeczek. Przecież o jaraniu można spotkać różne legendy, że bywa podlewana benzyną dla wzmocnienia działania, że nasącza się lsd żeby lepiej klepało, że dosypuje się hery żeby łatwiej uzależniało i więcej klientów ją kupowało. Albo że np. kiedyś (za hippisów) była słabsza, a teraz jeden buch zwala z nóg.
Troche to smutne jak w Polsce ludzie są niewyedukowani nawet
  • Odpowiedz
@czymozebyc: co kto lubi, każde narkotyki to ostatecznie puste przeżycia, jeżeli nic z nich nie potrafimy wyciągnąć, tylko #!$%@?ć je, żeby odciąć się od rzeczywistości. Tak samo te magiczne psychodeliki mogą być puste, bo to tylko sztuczna faza, która mija. IMO najbardziej puste są stymulanty, no i alkohol, ze względu na skalę jego rozpowszechnienia.
  • Odpowiedz
@KordianPsitko: no z herą słyszałem, o podlewaniu benzyną to nie ale za to domestosem(XD) już tak. To z tymi hipisami to tak po częsci prawda bo są takie odmiany(jakieś w #!$%@?ę potęzne indyki albo jakaś mocna sativa z niską zawartością THCV) że po jednym dobry buchu(nie na clintona) zmiotą nowicjusza. A czyste stymulanty to gówno dla bananów żeby łatwiej wóda wchodziła(chyba że jesteś niemieckim lotnikiem podczas drugiej wojny światowej XD).
  • Odpowiedz
Co do zniechęcania, to się zgodzę, że należy odwodzić ludzi od uciekania w ćpanie czegokolwiek. Tyle, że lepsze długofalowe skutki przynosi mądra edukacja niż samo pokazywanie negatywnych skutków, szczególnie takich zmyślonych. Wystarczy porównać spożycie marihuany w Polsce i w Europie. Polska jest w czołówce, wraz z najbardziej restrykcyjnym prawem, gdzie taka Portugalia wręcz odwrotnie, postawiono na edukację, a nie na karanie i widać tego efekty.
  • Odpowiedz