Wpis z mikrobloga

Dzisiaj biorę udział w konferencji naukowej, takiej mniejszej, ale jednak. W zastępstwie, gdyż znajomy uległ wypadkowi, nie może wygłosić swojej prezentacji i poprosił o to mnie. W tematyce, która jest mi znana, ale do eksperta brakuje mi wiele. Trochę się stresuję, bo publiczne wystąpienia to jednak nie moja bajka, odmówić jednak znajomemu byłoby średnio.
#dziendobry #stresikaletylkotroche
  • 12
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: niestety to nie ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@arkagham: no ja mam nadzieję, traktuję to jako zabawę, ale jednak stresik jest bo #!$%@? daje o sobie znać i wystąpienie publiczne to nadal jest :D
  • Odpowiedz
@Fevx: zaznacz, że jesteś w zastępstwie, to jak zaczniesz pyerdolić głupoty, to będą wiedzieli, dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie spinaj, jak znasz się trochę na tym o czym masz mówić, to tylko przyswój tę prezentację, ew jak czegoś nie wiesz z niej, albo masz mgliste pojęcie to doczytaj, bo ktoś chyba może o coś zapytać, i w sumie tylko wtedy możesz wyjść na debila ( ͡
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: trochę się znam, akurat siedzę i opracowuję prezentację. Raczej też nie będą zadawali ultra pytań wiedząc, że jestem na zastępstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba. Biorę na klatę wszystko :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Duzy_Dziki_Zwierz: prezentacje tak, ale tekst już nie, znaczy mialem fragmenty ksiazek i musialem ulozyc co mowic. do tego znajomy zle poukladal obiekty na slajdach i podpisy i musialem poukladac :D ale juz po i bylo ok
  • Odpowiedz