Wpis z mikrobloga

  • 1401
Wypowiedź gościa z kodu w tvn24 przed sekundą: "widziałem zdjęcia satelitarne nad Polską i nie było widać na niebie żadnego samolotu zza granicy, samoloty zawracaja nad Polską, to chyba znaczy, że coś złego się dzieje tak?"


Dziennikarka w tym momencie przerwała wywiad z gościem i powstrzymywala się by nie wybuchnąć śmiechem.

Wyobraźcie sobie to, pilot patrzy przez okno na Polskę i mówi:
-#!$%@? ile ludzi na ulicy przy sejmie, #!$%@? stąd!

#takaprawda #sejm #heheszki #truestory #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
@piter91r: Dzięki tobie stereotypy o prawicowych wykopkach wiecznie żywe. Tak było, jakiś radar #!$%@?ął. Albo, smoleńsk on, że niby "radar #!$%@?ął", smoleńsk off. I co? Głupio ci tera?
  • Odpowiedz
@gosvami: Jak się stan wyjątkowy wprowadza to się zakazuje bądź ogranicza ruch samolotów, możliwośc poruszania po kraju, wprowadza godzinę policyjną etc. Mogli tak zasugerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niezależne nie sugerują, są pewne że był zamach w smoleńsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiedzą tylko która okładka jest tą rzetelną.
  • Odpowiedz
@mk89: @Hylfnur: widzę tylko jeden problem (#!$%@?ąc od tłumaczeń instytucji rządowych). W Polsce jest 13 radarów, awaria jednego praktycznie nic nie zmienia, bo ich zasięgi się częściowo pokrywają. I awaria np. radaru w Warszawie nie powoduje, że samoloty nie mogą lecieć nad północną, czy południową częścią Polski.
  • Odpowiedz
@piter91r: ten cały kod działa na korzyść pisu, przed chwilą widziałem filmik jak jakiś typ położył się wczoraj na ulicy i udawał nieprzytomnego, kodowcy podchodzili i sprawdzali mu tętno. Ludzie to są kabarety.
  • Odpowiedz
@piter91r: Ja słyszałam coś równie ciekawego choć o podobnym poziomie abstrakcji:
Starsza Pani: Jest gorzej niż podczas komuny.
Dziennikarz: Ale wtedy ginęli ludzie...
SP: A teraz nie giną?! Dzieci umierają...Dostają te 500 plus, rodzą a potem rzucają dziećmi o ściany!
D:???
  • Odpowiedz