Wpis z mikrobloga

@kamillus: W tym roku test się już raczej nie pojawi, niestety. Wymaga to sporo pracy, jeśli porównane ma być więcej niż jeden model i nie starczy nam czasu biorąc pod uwagę inne działy.

Co do pytania o DX Seat i DX Racer - osobiście raczej brałbym racera. Ale nie ma ku temu żadnych silnych argumentów, ot osobista opinia.
@Fotele_DXRacer: przekonajcie mnie. Jaką Racer ma przewagę nad Seat? Seat to polska myśl techniczna i według wszelakich opinii ma lepsze wypełnienie, a także lepiej sprawdza się dla osób z chorym kręgosłupem.
@kamillus: DXSeat jak i DXracer to chińska myśl techniczna, polski może być dystrybutor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za DXRacer stoi to, że jesteśmy dłużej na rynku. Nie musisz obawiać się, że firma za chwilę zniknie, a Ty zostaniesz bez gwarancji. A co do wykonania - zapytaj Mirków, którzy kupili od nas fotel i są zadowoleni. Wykonanie DXSeat i DXRacer jesli chodzi o budowę i wpływ na kręgosłup
@scottx85: @Fotele_DXRacer: @PurePC_pl: @Czarny_Klakier: @saginata: @Vencite:
No i zakupiłem DX Seat. Potrzebowałem fotel z tiltem na jakiś czas.
I kurna... Z wygodą to ten fotel nie ma wiele wspólnego. Ergonomia zerowa. Jakość wykonania... totalne gówno. W fotelach ważne są regulacje zagłówka i odcinka lędźwiowego. Poduszeczki #!$%@? miały być lepsze niż w racera więc to zaważyło. Szajs straszny. Montaż na paski - zamiast trzymać stabilną pozycję przemieszczają
@kamillus: czyli potwierdziło się to, co słyszałem od innych.

Dobrze, że też posłuchałem innych bo w swoim czasie miałem fundusze by kupić jakiś droższy fotel bo odczuwałem ból pleców na moim starym fotelu. Skusiło mnie jednak coś by dać ostatnia szansę jakiemuś fotelowi do 400zł, kupiłem ten i jestem strasznie zadowolony, aż sam w szoku byłem jak taki tani fotel może być wygodny.

Ciekawy jestem też czy np. takie Need for