Wpis z mikrobloga

Złapałem bulwersa. Pamiętacie tą słynną Konwencję Antyprzemocową? Że trzeba podpisać, nawet jeśli nie podoba nam się definicja rodziny i płci? #!$%@?? Bo niby dla bezpieczeństwa kobiet? Serio?
Jest taki kraj w Europie który we wszelkich statystykach się oznacza białą plamą. Białoruś. I co się okazuje? Że pomimo nie podpisania Konwencji i pomimo dużego alkoholizmu związanego z dużą biedą, kobieta jest tam mniej tłuczona po łbie niż Belgii, Francji, Holandii i Niemiec o Szwecji nie wspominając #!$%@?. I co powiecie? Że dane sfałszowane bo reżimowe Łukaszenki? Ja prdl, a Niemcom można wierzyć które przez tydzień ukrywały wielkie sylwestrowe macanko? Albo Szwedom którzy nie podają kolorów sprawcy przestępstw? To że niby te kraje zachodnioeuropejskie są bardziej wiarygodne? Naprawde tak ktoś myśli?

Mam nadzieję że przy następnych wyborach uda się wprowadzić do Sejmu więcej prawicy, nacjonalistów i ruchu narodowego, i zacząć powoli wypowiadać gówno warte Europejskie wysrywki [traktaty porozumienia i konwencje]

#polityka #przemyslenia #bialorus #neuropa #4konserwy #ruchnarodowy #feminizm
  • 11