Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 21 lat mam chyba depresję a smutki...zajadam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie wiem jak przestać jeść, mam 155 cm i ważę ponad 50 kg a wyglądam jak słoń i tak też się czuje
Czuję się obrzydliwie, rzucił mnie facet nikt inny mnie nie chce i schemat się powtarza smutna ja=#!$%@? jak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jest coś takiego jak uzależnienie od cukru? jedzenia? da się jakoś to leczyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 21 lat mam chyba depresję a smu...

źródło: comment_OBpxQdGrjzoW7VAkpWgEbpsqJjRcD9U1.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest coś takiego jak uzależnienie od cukru, coli i innego ścierwa. Weź się w garść, przestań wpieprzać tylko zacznij ćwiczyć, na początku będzie ciężko ale potem będziesz szczupłą, zadbaną kobietą i będą się o Ciebie zabijali, warto!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Idź na siłownię, niech pójdzie w mięśnie (co ci dodatkowo zwiększy spalanie kalorii gdy nic nie robisz). Nie bój się że będziesz wyglądać jak kulturysta, bo jako różowy pasek masz mniej testosteronu oraz musiałbyś brać suplementy/sterydy jak kulturysta.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: śniadanie+obiad+Kolacja i NIC POZA TYM!!! A jak zachce ci się słodyczy to pij cappuccino/gorącą czekoladę.Tyjesz od produktów z mąki, widocznie masz na nie dużą wrażliwość. Ewentualnie znajdź dietetyka. No i gimnastyka też obowiązkowo. To naprawdę mały trud. A jak musisz bo musisz słodycze to gorzką czekoladę - głód często jest oszukańczy.
  • Odpowiedz