Wpis z mikrobloga

  • 3
Mirki co mogę wydrukować na drukarce 3D zeby moc na tym zarabiac? Nie mam na mysli wykonywania hurtowych zamowien, ale rzeczy za ktore zwroci mi sie koszt drukarki ~ 1300 zl

#drukarki3d #druk3d
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ObiKenobi ogladalem filmiki jak ta drukarka dziala, jezeli sie ja dobrze skalibruje i dobrze poustawia to wydruk wychodzi calkiem spoko, jesli znajde ten filmik to podesle link
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FlameRunner nie nastawiam sie na to, ze bede mial zamowienia i, ze bede je wykonywal caly czas. Potrzebuje tylko pomyslu, co moge na niej wykonac zeby zwrocil mi sie hajs za nia
  • Odpowiedz
ja i inni stolarze chcieli by to

@michal-suski: przecież możecie sobie to kupić (już nie mówiąc, że samemu zrobić, w końcu jesteście stolarzami, czy składaczami płyt laminowanych?).
Sam mam chyba jakiś klon stanleya, jest to metalowe i aby sensownie trzymało materiał przy obróbce - musi być dokręcone fest, więc nie wierze by jakiś wydruk 3d mógł spełnić tutaj swoją rolę. Już szybciej nawet to z drewna wyfrezować lub skleić i skręcić,
hrumque - > ja i inni stolarze chcieli by to
@michal-suski: przecież możecie sobie t...

źródło: comment_9bGCMzqxQazIKTSQvDgnlxNIQqZIi1wS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@michal-suski: bo jest mniejsza? Do sklejania szufladek czy innych drobiazgów pewnie wygodniejsza, co nie zmienia faktu że jest to przerost formy nad treścią by to drukować, bo ani solidne nie wyjdzie, ani znacznie taniej niż kupne. Zwłaszcza że trzeba tego kilka sztuk mieć.
  • Odpowiedz
@michal-suski no to zamiast robić skrzynki to rób takie narożniki; )
a serio to ile byłbyś w stanie dać za takie narzędzie? Oczekujesz rozwiazania ponizej 5zl czy 50 moze być? (co i tak jest 4x taniej niz oryginal, jak mowisz 49$)
  • Odpowiedz