Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

TAAA JEEEST!
O tak moje psie cholery!
Ja też, ja też mam wykopaczkę! ()

@feketehajuno , udało ci się zgnieść mój poprzedni brak humoru w zarodku, bowiem ta paczka była tak przecudowna że cały jestem w skowronkach (ʘʘ). Z listem się spisałaś, 4 zarąbiste strony A4 przy których nie potrafiłem przestać się uśmiechać. Cholera - do teraz się uśmiecham! Ten list (Jak i zapewne wszystkie inne z następnych edycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) na pewno zostanie schowany by od czasu do czasu móc przywrócić banana na twarzy (ʘʘ). Dziękuje serdecznie za słodycze, dnia jutrzejszego chyba nie doczekają ( ). Ale oj, wystawiasz mnie na próbę. Kazać czekać tym pysznym pierniczkom aż do świąt? Oj ciężki to trud dla mnie będzie. Ale zaufam twym słowom, jeśli mają być jeszcze lepsze to dam radę. Najwyżej pójdę do jakiegoś spawacza i poproszę o zrobienie nieotwieralnej klatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
.

A ci powiem że z piwem to w porę trafiłaś, bo akurat od paru dni męczyła mnie jakaś ochota na browarka. Bardzo chętnie skosztuje i tego portera. Ocieplacze przykomputerowe to już dla mnie totalny odjazd. Pierwszy raz kiedy dostałem własnoręcznie robione skarpetki! Na pewno się przydadzą w chłodne noce ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A kalendarz to wystrzał totalnie w dechę. Bardzo dobrze się domyśliłaś - lubię oglądać ten serial. Teraz tylko muszę wymyślić gdzie go powiesić tak coby właściciele wynajmowanego pokoju się nie wkurzyli ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale zawiśnie gdzieś na pewno!
Zaś co do samego stanu przybycia paczki - dotarła bez najmniejszych problemów, nie ma co się przejmować.

Dziękuje ci również za polecone gry planszowe, z całą pewnością na nie zerknę. Lubie grać z moim młodszym bratem jak i zarówno z moją ekipą w karty i inne gry planszowe. Coś mi się wydaje że któryś może wpaść mi w oko.

Hahaha, taaa, akurat konto na wypoku zakładałem mając jakieś 11 lat. Ale szybko o nim zapomniałem, wróciłem do niego jakieś dwa-trzy lata temu kiedy go odkryłem na nowo. Poprawniej rzecz ujmując należało by powiedzieć że jestem tu już tak na porządnie od dwóch do trzech lat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Widać wtedy chyba byłem za młodym brzdącem i nie wiedziałem co dobre.

A więc słuchajcie, moja pierwsza edycja wykopoczty udana jak cholera. Nie ma nawet najmniejszej mowy bym nie wziął udziału w następnej edycji! Ja po prostu muszę wysłać kolejną paczkę! Wielkie dzięki @feketehajuno , strzeliłaś iście w samą dziesiątkę ().
źródło: comment_VZXrxz8jvUCLEiWLhJTp6Vcv8l88T1fW.jpg
  • 6
@kMarek: Cieszę się, że się paczucha spodobała :-) Szczerze mówiąc to nie spodziewałam się aż takich radosnych podziękowań. Tak jak Ci napisałam, w pewnym momencie paczka wydała mi się dość skromna. Nie napisałeś tylko czy skarpeciochy chociaż pasują? Tego jestem ciekawa, bo rozmiar był dla mnie wyzwaniem, zwłaszcza że nie jestem jeszcze specem w dzierganiu ;)