Wpis z mikrobloga

@nama: Jak je rozróżniasz? Są prawie identyczne xD
Ja mam dwa owczarki niemieckie, ale oba są totalnie różne. Mają inne umaszczenie to raz a dwa charakterem różnią się bardzo :)
Jak to jest w przypadku Collina i Premiera?
  • Odpowiedz
@Gothagami: są zupełnie różni, rozpoznam ich nawet z zamkniętymi oczami :P Różnią się począwszy od umaszczenia, budowy ciała, kształtu głowy, kończąc na futrze (inna struktura, długość, gęstość) aż do absolutnie różnych osobowości. Poznaję ich nawet po "sapaniu" kiedy jest ciemno czy po szczeku dochodzącego zza okna :)
Genetycznie mają się jak np. ja i mój brat, nie są "klonami" jak bliźnięta jednojajowe, stąd masa różnic w wyglądzie.

@Bleck: haha dokładnie, jak podjeżdżam autem pod dom to nasł#!$%@?ą czy to ja czy nie ja i siedzą tak właśnie oba skupione, wyglądają jak dwa gargulce albo lwy gipsowe :D

@
n.....a - @Gothagami: są zupełnie różni, rozpoznam ich nawet z zamkniętymi oczami :P ...

źródło: comment_XaEpcixhyK3npVrsubpolADoB6Fzt8g7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak je rozróżniasz? Są prawie identyczne xD


@Gothagami: zwyczajnie, po imieniu. imiona mają zupełnie różne ( )
jak woła Premier, to przychodzi Premier, a jak Collina to Collin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lord_Hunter: szkolenie super sprawa, mądry ma pychol <3

U nas były szajby ale największy problem mieliśmy z niszczeniem. Wystarczyło psa zostawić na 5 minut z czymś obok i apokalipsa. Dalej w sumie niszczy, ale znacznie mniej i rzadziej.
  • Odpowiedz
@nama: O chwała jej za to że w naszym przypadku nie niszczy nic poza swoimi zabawkami, tylko jednym razem wydrapała małą dziurę w ścianie a tak spokój niesamowity :) Za to definitywny brak posłuchu, na smyczy chodzi już idealnie mógłbym podchodzić z nią do PT :P ale po spuszczeniu traci posłuch i można na rzęsach stawać a nie przyjdzie na zawołanie :P
  • Odpowiedz