Wpis z mikrobloga

Co to ci celnicy ostatnio to ja nawet nie... Paczka leży już ponad tydzień na cle (dokumenty wysłałem od razu), czy ktoś z Was też jest w takiej sytuacji? Warto pofatygować się tam osobiście?

2016-11-21 19:13 SINGAPORE Y ETOE CHA Nadejście przesyłki (Przyjęcie z ładunkiem)
2016-12-05 22:41 WER Warszawa Nadejście przesyłki
2016-12-06 02:53 WER Warszawa Zatrzymanie przez urząd celny (poczta przychodząca)

#tracking #banggood #zakupyzchin #werwarszawa
  • 28
@mirex123: No wiesz, zawsze może być gorzej...
Wysłanie przesyłki 2016-11-26 06:39 AMSTERDAM E INTERNATIONAL MAIL
Nadejście przesyłki 2016-11-30 07:57 WER Warszawa
Zatrzymanie przez urząd celny 2016-12-01 13:56 WER Warszawa

6 grudnia przyszedł list, 7 grudnia przed południem posłałem maila, za poradą @dobry_programista posłałem dziś do nich maila z prośbą o jakąś informację (z GMaila). W poniedziałek spróbowałem zadzwonić 2 razy, ale podnieśli i odłożyli słuchawkę.

Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Takie
@AE86: To mi zatrzymali wcześniej jeszcze przesyłkę z aliexpress co można było kupić rzeczy za 0.01$. Dokładnie 20.11. Przyszedł list, elegancko wszystko przygotowałem wysłałem dokumenty na maila. Po tygodniu czasu cisza, przesyłka zatrzymana. Później jeszcze przez ten czas 2 razy wysłałem tego samego maila, bo być może nie doszedł. W końcu 7 grudnia dostaje list z celnego, abym dosłał dokumenty, bo inaczej wyślą paczkę z powrotem do chińczyka ( ͡°
@Rafi5451: O, to jeszcze lepiej... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem czy to sprawa, że za mało urzędników na przemielenie tego wszystkiego, czy zła organizacja tam jest.
@mirex123: @Rafi5451: Wczoraj posłałem maila z uprzejmym przypomnieniem się, dziś przed południem zmienił się status na "Package released by the customs office", więc w końcu jakiś progres. ( ͡° ͜ʖ ͡°)