Wpis z mikrobloga

@Asior7: Ten samochód był za daleko aby mogły ocenić czy walnie czy się zatrzyma. Wiec nie wiem o jaki #!$%@? walczycie,że się nie rozglądnęły? Jakby i tak w nich #!$%@?ł bo #!$%@? #!$%@? a nie jedzie powoli gdzie pasy są co kilkanascie metrów.
  • Odpowiedz
Wy jesteście normalni? Gość był daleko od przejścia jak te wchodziły, #!$%@? każdy przechodzi w takiej sytuacji. Gościowi powinno się zabrać lejce do końca życia jak w taką pogodę w nocy #!$%@? jak #!$%@? że nie może nawet wyhamować przed przejściem. A banda debili jeszcze go broni bo się nie rozejrzały. W tym kraju gorzej jak w chlewie obsranym gównem.
  • Odpowiedz
O czym jest ta dyskusja w ogóle? Pojazd ma obowiązek ustąpić pieszemu, który jest na pasach. Jechał zbyt szybko na panujące warunki. Zabrać prawko, dać wyrok.
  • Odpowiedz
Co wy #!$%@? ludzie, mam nadzieję że ci co obwiniają te dziewczyny o cokolwiek nie mają prawa jazdy. Przecież nawet jakby go widziały (co jest niewykluczone) to by i tak weszły, bo był daleko. Kierowca albo ślepy, albo debil, albo ślepy debil.
  • Odpowiedz
@callmemiro: 1. Mają pierwszeństwo
2. Był daleko

Sam też bym wszedł na te pasy, nawet po spojrzeniu w prawo. Czemu ty w ogóle bronisz typa co na oświetlonym przejściu dla pieszych uderza w dwie dziewczyny mają przedtem jakieś 10 sekund na reakcję?
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: no maja pierwszenstwo, zhadzam sie.
Byl daleko - to prawda.
Sam tez bym wszedl ale przed wejsciem na drugi pas nalezy sie rozejrzec.

Nie wiem czy ja jestem jakis #!$%@? czy co ale naogladalem sie wiele takich filmikow i zawsze jak przechodze przez ulice, nawet jak mam zielone swiatlo to obserwuje kazdy neden pas na ktory wchodze. Zawsze.
A tu damy nawet nie raczyly spjrzec w prawo przed wejsciem
  • Odpowiedz
@callmemiro: W ogóle zarzut o "wtargnięcie na pasy" to jest szczyt.... Jak mam pierwszeństwo i jadę prosto na skrzyżowaniu i jakiś trep we mnie wjedzie to pewnie to jest z mojej strony "wtargnięcie na skrzyżowanie"?
  • Odpowiedz
Sam tez bym wszedl ale przed wejsciem na drugi pas nalezy sie rozejrzec.


@callmemiro: jesteś śmieszny... od razu jak idziemy po pasach trzeba patrzeć idac w lewo i prawo? przy okazji #!$%@? w przychodnia głowa? W jakim ty świecie żyjesz bo udajesz chyba mądrego a niestety nie jesteś.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: no ja wiem ze masz poerwszenstwo i wiem ze w sadzie winny bedzie tylko kierowca. Jednak ta sutuacja jest jak dla mnie #!$%@?, uwazam ze prawo powinno byc zmienione.

Bo to tak jakbys jechal samochodem droga z pierwszenstwem, z podporzadkowanej ktos by ci wyjechal, a ty w niego #!$%@? bo sie bawiles telefonem i nie patrzyles na droge (jakbys patrzyl na droge to spokojnke moglbys wyhamowac). Tu tez by
  • Odpowiedz
@raven_raven: z corkami ma to do rzeczy ze jakbys rozmawial z tymi dziewczynami to na prawde bys powiedzial ze one kompletnie nic zlego nie zrobily?
Jesli taki przekaz bys im dal to dalej beda wchodzic na nezdnie bez rozgladania sie.

@Usunelem_Konto: top kek. A moze to ty nie jestes madry?
Ja jakos jak przechodze przez jezdnie to zawsze sie rozgladam przed wejsciem na kazdy pas i jakos nigdy
  • Odpowiedz