Wpis z mikrobloga

  • 1
@mrgrey nie wiem czy tanio, ale w Pnie to stoją przy wojska polskiego kolo bazarku, w mysiadle w dwóch punktach, może tam warto zajrzeć.
  • Odpowiedz
@Bubele: target ekonomiczny w Tesco. Also skąd wziął się ten mit bananowych Kabat?
Banany siedzą na Wilanowie albo w willach na starym Mokotowie a nie w blokowiskach rodem z "Blok Ekipy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W Wilanowie, czy raczej "wiosce Wilanów" siedzą, hm.. najnowsze banany. Te z kilkuletnim stażem wlasnie na Kabatach/ Natolinie, kiedy wioska dopiero obrastala łąki wokół fundamentow Świątyni. W willach na Mokotowie, tak jak i w willach/dworkopalacykach w Konstancinie, itp to juz raczej nie banany i choinka bedzie im przywieziona ;) No i wreszcie to nieszczęsne Tesco. Fakt, dziś to jeden z bardziej obskurnych supermarketow z racji wieku, ale kiedy wreszcie inwestor przekupi miejscowych
  • Odpowiedz
@Bubele:

W Wilanowie, czy raczej "wiosce Wilanów" siedzą, hm.. najnowsze banany. Te z kilkuletnim stażem wlasnie na Kabatach/ Natolinie

Nie neguję że pewna domieszka Czikity jest na Kabatach obecna. Wciąż, to w większości zagłębie sebixów, tych wszystkich smutnych ludzi z Tesco i nocnych rajdów subaru w gazie po KEN. I mówię to przy całej sympatii do tej szlachetnej dzielnicy.

Zresztą, Walaszkowi nie wierzysz? :)
Dutch - @Bubele: 
W Wilanowie, czy raczej "wiosce Wilanów" siedzą, hm.. najnowsze ban...
  • Odpowiedz
@nicari: @mrgrey:
Ja już drugi rok z rzędu kupuję choinki w Leroy Merlin w Piasecznie.
Jakoś nie chce mi się już taplać w błocie tych stoisk przy drogach. W LM nie ma błota, dobra obsługa, duzy wybór, a w tym roku zaskoczyli mnie tym, że choinki (jodły) miały mechanicznie obrobiony koniec pnia,aby nie trzeba było walczyć dodatkowo siekierą w domu, co by ją w stojak włożyć.
  • Odpowiedz