Wpis z mikrobloga

@Khaine: W wieku 71 lat zarucha, spłodzi heira i umrze miesiąc później. Litwa musi mieć mniej niż 41 prowincji, żeby ich zjeść za darmo. Generalnie bardziej opłaca się ich karmić Moskwą i okolicami, tam jest większy development.
  • Odpowiedz
@Khaine: ostatnio grając Francją w Holandii był król 79-letni, i dałbym sobie wtedy rękę uciąć że nie spłodzi potomka i dostanę nad nimi unię. I wiesz co? I teraz bym nie miał ręki
  • Odpowiedz
@Khaine: No i co z tego? Ja w niektórych rozgrywkach specjalnie z tym zwlekałem. Poza tym, to wyjdzie raptem 1530, więc wcale nie jakoś bardzo odlegle w czasie. No współczucia to ci się nie uda we mnie wyzwolić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khaine: No i po co to zrobiłeś? :D Gra już praktycznie wygrana, żadnych wyzwań.
Ja ostatnio prowadziłem sobie fajną grę Rzeczpospolitą dopóki nie wpadła mi unia nad Austrią mającą holenderskie ziemie. Od razu przeszła mi ochota do gry jak już wiedziałem że nikt mi nie podskoczy.
  • Odpowiedz
@Ciong_Le_Mao: Jeszcze nadzieja w Turcji i Rosji. Przez jakiś czas nie będę blobbował. Inna sprawa, że tak naprawdę z Turcją w tej chwili mógłbym i tak mieć problemy, pomimo tych wszystkich PU.
  • Odpowiedz
pff, mi wpadła unia z Danią i Czechami. Oczywiście PLC nie utworzyłem, bo razem z Danią wpadły mi PU nad Norwegią i Szwecją, ale zabawa przednia


@Redesekrator: no, jeszcze zabrakło Hiszpanii i jej decyzji do kompletu
  • Odpowiedz