Wpis z mikrobloga

Własnie odebrałem z paczkomatu swoją paczkę od @Sztabowy :)

Na początku troszeczkę się przestraszyłem bo paczka wyglądała jak by ktoś ją zrzucił z jakiegoś zamku #pdk.

Jak to mawiała moja babcia "nie ocenia się książki po okładce".

Otwieram a w środku list w formacie A4 na 5 stron! Pisany odręcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak drogie Mireczki 5 stron A4. To co w liście zostawię dla siebie. Powiem tyle że z każdą stroną miałem coraz większego banana. Humor musi być.

Na samym początku zabawy popełniłem błąd bo napisałem że nie pije alkoholu i nie jem słodyczy. Co do słodyczy to ich unikam jak ognia bo byłem ##!$%@? i to dość konkretnie. Alkoholu w czystej postaci też unikam ale już winko albo piwo a konkretnie ciemniejsze takie jak Koźlaka wypije.

No wiec co dostałem od Świętego Mirka :)

- Pocztówka z zamku Doune - w tym zamku nakręcono sceny do "Świętego Graala"
- Piwo "Monty Python's Holy Grail Ale"
- Łupiny kokosa do naśladowania konia ()
- Dwie paczki żelek i jedna pianek :)
- Świąteczne trufle z czekoladziarni w Greenock :)
- Batonik (niestety nie dożył transportu do szuflady ( ) )
- Czekoladki
- Tablet Mrs Tilly
- Puszka Baked Beans
- Magnes na lodówkę w kształcie talerzyka ze Szkocji
- Gra Światowy Konflikt - nie mogę się doczekać jak w święta z rodziną zaczniemy grać.

Nie pisałem nic w liście o grach planszowych ale gdzieś w głębi duszy modliłem się żeby w mojej paczce znajdowała się jakaś gra lub puzzle. Na moje szczęście ktoś wie lepiej ode mnie.

Jestem #wygryw bo trafiłem na Mirka który jest fanem Monty Pythona tak jak Ja i wiedział z czego taki czubek może się ucieszyć a do tego pamiątki i słodkości z zagranicy.

To mój pierwszy raz i na pewno nie ostatni w #wykopoczta i #wykopaczka .

Idę sobie popatatajać do dużego pokoju z moimi łupinkami. :)

Wielkie dzięki Danielu i też Ci życzę wesołych i spokojnych świąt. ʕʔ

PS. Wielkie dzięki że dbasz o mój wzrok. Tak się składa że dostałem zapalenia spojówki i widzę jak przez mgłę.

PPS. Postaram się pisać więcej. Jestem jak ten koleś z gifa nie komentujący na mirko. Siedzę w drugim pokoju i się smieje hahhaha Ostatnio i tak więcej się udzielam.
ArniHell - Własnie odebrałem z paczkomatu swoją paczkę od @Sztabowy :) 

Na początk...

źródło: comment_NfHZscig39vxScGtqJgtOz5JQGvuThVr.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Jendrej: a monty pythona oglądałeś? w świętym graalu król artur nie miał konia tylko udawał, a za nim szedł jego giermek i stukał łupinami od kokosa żeby naśladować tętent kopyt. (o ile dobrze pamiętam)
  • Odpowiedz
@ArniHell: No to pjona mireczku, cieszę się, że Ci się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daj znać jak te filmochy co polecałem. No i wbij kiedyś na jakieś wypokparty to wypijemy strzemiennego jakiegoś i będziemy patatajać przez całą salę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz