Wpis z mikrobloga

Mirki, właściciele sklepów internetowych nadal mnie nienawidzą!

TL;DR:
Stworzyłem narzędzie, które monitoruje wskazane przez użytkownika produkty w sklepach online a następnie wysyła maila w przypadku przeceny. Właśnie opublikowałem wyniki polowania na przeceny na bazie prawie 500 alertów utworzonych przez mirków: link do znaleziska.

Pamiętacie mój wpis sprzed ponad miesiąca informujący o uruchomieniu mojego serwisu aler.to? Dwa dni temu przeanalizowałem skuteczność narzędzia bazując na 488 alertach utworzonych przez wykopowiczów w pierwszych 4 dniach działania serwisu. Okazało się, że aż w 25% przypadków (123 na 488) udało się upolować obniżkę ceny.

Linki do wszystkich 123 przecen: http://aler.to/static/articles/results.html

#mikroreklama #alerto #promocje #cebuladeals
thecar - Mirki, właściciele sklepów internetowych nadal mnie nienawidzą!

TL;DR:
S...

źródło: comment_xIksnrIYN1YIO9sMbqF6sbutC6JB1b2X.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@thecar: Z niecierpliwością czekałem na jakiś komunikat, że produkt który wybrałem będzie miał przecenę. Dziś logując się na moje konto patrze, że większość produktów jest jeszcze droższa niż w dniu dodania alertów. ()
  • Odpowiedz
24 2016-11-08 Klocki LEGO Technic Górnicza Koparka Kołowa 42055 - Ceny i opinie ceneo.pl 855.0 PLN 1.0 PLN

@godoto: fakt, jeden błąd na 123 powiadomienia. Do tego był to błąd ceneo :)

albo nie umiem się tym obsługiwać albo każdy link w jaki wszedłem prowadzi do ceny przed obniżką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nietopies: w pierwszej kolumnie masz datę wykrycia obniżki, dużo produktów z tej listy
  • Odpowiedz
Coś nie przychodzi mi potwierdzenie rejestracji na maila gmail

@HyperX: Dzięki za informację. Dzięki niej zobaczyłem w logach, że kilka dni temu pojawił się błąd z routingiem ipv6.

Problem już poprawiłem, spróbuj się zalogować, system wyśle wtedy jeszcze raz maila aktywacyjnego.

Nie jestem pewien, ale chyba usunęło moje alerty z propozycjami dodania sklepów, pomimo iż owe sklepy nie zostały dodane do ogólnej listy obsługiwanych ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
Może do podsumowania mógłbyś dodać ile procent wynosi obniżka, byłoby wtedy wygodniej. (info w zał.)

@Barricade: zrobione

Oraz jeszcze sortowanie by się przydało, żeby znaleźć największe okazje :)

@Barricade: większość towarów spod tych linków ma już inne ceny.
  • Odpowiedz
@thecar: "Twoje konto premium wygaśnie: 5 listopada 2017"
smutśki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
myślałem że na zawsze jako osoby które testują to cudo do cebulki i pierwsi wykopkowi użytkownicy ()
  • Odpowiedz
@Durapacza: nie mogę na zawsze. Pierwsi użytkownicy, którzy zgłosili się tego samego dnia, w którym utworzyłem wpis dostali premki do 01.01.2020.

serwis działa też dla allegro?

@vibro_vagins: już tak. Pół godziny temu dodałem.

fajny pomysł ale czemu dodanie nowego sklepu trwa tak długo

@AlphaOmega: ponieważ dla każdego sklepu muszę przygotować specjalny skrypt do sprawdzania ceny. Obecnie kolejka sklepów do dodania jest posortowana według priorytetów - najpopularniejsze sklepy są dodawane
  • Odpowiedz