Wpis z mikrobloga

@DywanTv: a bardziej leki po nazwach handlowych, czy substancje chemiczne? Bo jak pierwsze, to są katalogi leków. A jeśli drugie, to próbowałbym znaleźć farmakopeę, ale nie wiem czy jest dostępna on line po prostu. Może się okazać, że będziesz musiał zapiracić.
  • Odpowiedz
@Precypitat: Ciężko mi się określić, bo nie wiem, czego nie wiem. Chciałbym znać całą klasyfikację leków i działanie każdego z nich.
Wiem, że to ogrom wiedzy i kucia na blachę, ale robię dla hobby. A właściwie chciałbym.
  • Odpowiedz
@DywanTv: tak, 100 % po polsku, na bieżąco aktualizowane, łącznie z refundacjami nawet. Każda substancja czynna w leku jest wyszczególniona, bardzo przystępnie i kompleksowo opisana, same leki tak samo. Polecam, u mnie na roku (medycyna) wszyscy z tego korzystają, nawet profesor polecał.
  • Odpowiedz
@DywanTv: cieszę się, że pomogłem. A jak Cię ciągnie na medycynę to się staraj, ciężkie studia, ale też jest dużo wyolbrzymień na ten temat, normalnie można mieć życie, hobby i robic coś poza uczelnią. Szczególnie na pozniejszych latach, tak po drugim/trzecim roku. No ale musisz być pewny, bo jak chociaż trochę nie kręci Cię ten temat to #!$%@? studiować, ja bym #!$%@? dostał ucząc sie po nocach z przeswiadczeniem, że
  • Odpowiedz