Wpis z mikrobloga

Co craftować? Do renolocka brakuje mi kazakusa, raga, sylvany. Mam pyłu na dwie legendy.
Kazakus OP w renolocku, tylko zastanawiam się czy po wyjściu pierwszego dodatku w 2017, gdy reno wypadnie, talie bez "powtórek" będą dalej dobre.
Lepiej olać kazakusa i zrobić raga / sylvane? W jakich grywalnych deckach grają teraz te legendy?
#hearthstone
  • 12
@kulaty: no tak, tylko jak patrzę np. na tempostorm, to nie ma w wielu deckach Raga / Sylvany.
Dość często występuje za to inna legenda ktorej nie mam Aya Blackpaw oraz decki pod smoki ( jeszcze nie mam twilight guardiana oraz z nowej przygody book wyrma ).
Craftowanie Aya + Rag/Sylvia byłoby ciekawe, ale boję się, że jade decki szybko przestaną być grywalne jak było z c'thun deckami.
@Jednobrewy: właśnie u mnie bieda a staram się w miarę uniwersalne karty tworzyć. Kazakus ogólnie mi się podoba, ale myślę, że na początku roku może stać się bezużyteczny.
Rag często wchodzi jako bigdrop nawet w midrange deckach, a sylvanas prócz renolocka ostatnio nie widoczna.
@Niewierny_Mops: tylko czy craftować Sylv na wyrost, czy Aya Blackpaw na teraz.
W sumie zastanawiam się też czy nie przeznaczyć 1600pyłu na 4 epiki ( brak np. twilight guardian, doomsayer, brawl, parę innych )
mam jeszcze jedno pytanie, niedawno wypadł mi złoty raza, czy bez justicar, shadow form są dobre decki z tą kartą?
( zaznaczam, że nie mam sporo kart do priest dragona )