Wpis z mikrobloga

@polecam_poczytac_heideggera:

Dla mnie sformalizowany to jest przykładowo kodeks karny, który określa jakie czyny są zabronione. SV jest szeroki w tematyce i precyzyjny w szczegółach


sformalizować

2. «nadać czemuś charakter ścisły i wyrazić to za pomocą symboli matematycznych lub
  • Odpowiedz
@Gent
@quququ panietam kiedys wypowiedz kobiety do savoir vivre w tv.. powinno sie do siebie bo od siebie jest nieeleganckie a to ze wylejesz na siebie zupe jest bardzo malo prawdopodobne. Masz taki przechyl??
  • Odpowiedz
@Naxster:

Do czego służy osobisty kodeks moralny? Do niczego. Każdy go ma, jedni przestrzegają mocniej inni słabiej. Często są dwa, jeden stworzony jako zaczerpnięty z zewnątrz obraz tego co społeczeństwo uważa za moralne i drugi ustawiony według osobistych preferencji, często sprzeczny. Jego rolą jest istnieć. A mimo to często słyszy się "szanuję ludzi którzy maja własny kodeks". Ogólnie moralność jest widziana często jako plus. SV istnieje dla samego siebie. Ale jest to też zabawa w którą bawi się społeczeństwo (jak religia czy tradycje).

XDDDDDDDD

Używam tej samej terminologii cały czas. Po prostu nie chcesz jej zaakceptować a
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera: są kwintesencją. Hiperbolą. Ekstremum. Esencja wszystkiego co nie tak.
Nazwij to jak chcesz.

I tak chodzi ci tylko o to by "wygrać potyczkę". Wyjaśniłem ci punkt widzenia. Nie komentujesz jego, tylko próbujesz mi wytknąć hipokryzję, która istnieje tylko przy twojej interpretacji terminów. Nie, wynika Z twojej interpretacji.
Słowem, się #!$%@?ć.
Też EOT.
  • Odpowiedz
@kapuczino: brawo, umiesz się posługiwać metodą kopiuj wklej w stosunku do krótkich fragmentów tekstu oraz google images.
Masz coś do zakomunikowania? Bo twój #!$%@? obrazek nijak się nie ma do tematu. Napisałem wyraźnie, że kodeks moralny jest w społeczeństwie ceniony, ma swoją rolę. Nie mam się za wolnomyśliciela.
  • Odpowiedz
@Naxster: boże XD Jak celowo popełniasz błędy językowe (w co wątpię), które prowadzą do problemów w komunikacji, to może to ty musisz chwilę pomyśleć nad swoją formą wypowiedzi? Albo chociaż daj znać przed przystąpieniem do dyskusji, że posługiwanie się poprawną polszczyzną nie jest twoją mocną stroną i coś co napiszesz może mieć inne znaczenie niż to, które jest ogólnie przyjęte w języku polskim. Tak będzie łatwiej wszystkim w przyszłości, bo
  • Odpowiedz