Wpis z mikrobloga

@wojtek_bez_portek: Daj znać jak dojdzie. Mam ten sam status na 8 grudnia: Despatched to overseas (Country code: PL) i godzinę później SINGAPORE SAL, Package sent. Co ciekawe przesyłka nierejestrowana którą zamawiałem w tym samym czasie od innego sprzedawcy już doszła.
@wojtek_bez_portek
Do mnie też dotarła. U mnie w śledzeniu pokazuje nazwę miejscowości poczty tak na godzinę 8 rano, także spodziewałem się że dziś bedzie. A tak na marginesie to co zamawiałeś?
@gibos ej chłopie, przy Wigilii dostałem swoj prezent. Ogólnie całą paczkę odbierała żona i mi nie pokazała bo niespodzianka.
No i dziś otwieram mojego mibanda, który miał być mibandem 1s (jakoś mi się #!$%@?ło i myślałem że to 2 jak Ci tu pisałem). Kupowałem tu: https://m.aliexpress.com/item/32531226153.html

A majfrend #!$%@? przysłał mi.. Mibanda 2. Dwójeczka zamiast 1s. Albo mu się jeblo, albo to nagroda za bycie miłym, bo pisałem mu ładne maile z
@wojtek_bez_portek: Dobra historia. Przyfarciłeś.
Jak na razie jestem zadowolony z mibanda. Spełnia swoje zadanie. Opaska jest z przyjemnego materiału, nie uwiera, nie przeszkadza. Całość bardzo lekka i jakoś specjalnie nie czuje że coś nosze. Do tej pory nie korzystałem z zegarków, zawsze mi uwierały i przeszkadzały na ręce. Miałem wątpliwości czy się przyzwyczaje, ale jest spoko. Nie używałem jeszcze tej płatnej apki, nie mam specjalnie czasu na ustawianie tego/ instalowanie itd.