Wpis z mikrobloga

Jest to urządzenie które od samego początku wkurza mnie ponad miarę - drukarka. Starego HP-ka rozwaliłem młotkiem pięciokilowym, 5 lat temu bo tak się ciął że nie wytrzymałem. Wtedy kupiłem całkiem #!$%@? lexmarka s605 - wszystko było spoko, ale rok temu się zaczął #!$%@?ć ( rozmazywanie, po któreś stronie drukowanie pustych stron, nie drukowanie kolorów - głowica). Szkoda strzępić ryja. Nie naprawię głowicy bo drogo, jakiś gościu mi mówił że to przez zamienniki się #!$%@?ła.

No i tera co robić? Polecacie Brothery i Epsony. Brać znowu kombajna tuszowego za około 500 zł? Czy może laserówkę czarnobiałą za 300, bo niby skaner mi działa w starym lexmarku (ale zagracę sobie biurko ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

Ale co, które modele ? Żeby nie było że znowu oryginał kosztuje 9999999,99zł,a zamiennik niby 5 zł ale jest #!$%@?.


#drukarki #komputery #pytanie #boldupy
  • 5
@Alfa-spierdox88: xD skąd ja to znam... kupiłem canona, z którego niby byłem zadowolony, a jak się serio spieszyło to nie łączyło przez wifi i nie mogłem wydrukować oraz zeskanować xD wtedy ręce poszły w ruch, kilka ciosów, po dwóch dniach do teraz wszystko działa ;]