Wpis z mikrobloga

Właściwie to nie zamierzałam się chwalić paczką jakoś wyjątkowo (w końcu i tak wszystkie zdjęcia są ogólnodostępne), chyba że by mnie szczególnie zaskoczyła. W pewnym sensie tak się stało. Zaskoczyła mnie jednak nie tyle zawartość paczki, a nadawca czyli ekipa wykopu. Początkowo myślałam, że po prostu ktoś nie chciał ujawniać swoich danych i dlatego na druczku wpisał dane siedziby jako nadawcę, ale jednak nie. Naprawdę taki zaszczyt mnie spotkał ( ͡º ͜ʖ͡º)

Publikuję, bo mimo że już ktoś wcześniej też chwalił się paczką od szanownej ekipy to paczki się różnią, a może ktoś jest ciekawy co można od nich dostać, a niekoniecznie chce mu się przeglądać setki zdjęć.

W mojej paczce znalazła się książka o bardzo intrygującym tytule (na pewno przeczytam!!!), przefajny duuuuuży kubek, termofor reniferek (idealne dla takiego zmarźlucha jak ja!), kalendarz, breloczek i opaska, łakocie (w tym dużo michałków ( ͡° ͜ʖ ͡°)), orzechy i bardzo seksowna koszulka do spania ;)

Naprawdę bardzo fajna paczka więc bardzo dziękuję @wykop @Moderacja
Dziękuję również za list, który może nie jest długi, ale bardzo sympatyczny :-)

#wykopoczta #wykopaczka
feketehajuno - Właściwie to nie zamierzałam się chwalić paczką jakoś wyjątkowo (w koń...

źródło: comment_LoVrRuoffPCIEw6v2PaKvWEm86s7ERU0.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@adula_pink: Na pewno przeczytam, bo tytuł mocno mnie zaintrygował. Niestety mam tak, że muszę mieć zupełnie "wolną" głowę żeby skoncentrować się na czytaniu, a chwilowo bardzo daleko mi do tego ;) Dzięki za opinię, tym bardziej nie mogę się doczekać jak się za nią zabiorę.
  • Odpowiedz