Wpis z mikrobloga

czy to srajfon jest tak do dupy zbudowany czy to jednak normalne w smartfonach, że potrafią na mrozie gasnąć przy 40% baterii? trochę debilnie, że muszę brać fona pod koszulkę i na niego dmuchać, aby go ocieplić i znowu włączyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakieś inne protipy?

#ios #iphone
  • 7
@rayuuu: Jaki model? Ja mam 5s i juz trzykrotnie mialem ten problem. Zgłosiłem to na online support, Pan do mnie zadzwonił , zdalna diagnoza wykazała ze wszystko jest z bateria cacy i w ogole. Mam ios 9.3.5 , więc zalecił mi to czego sie spodziewalem czyli zainstalować najnowszy soft przy przywracaniu ustawień fabrycznych i przez 24h nie wgrywać swojej kopii zapasowaej systemu. Jeśli w ciągu 24h wystąpi ten problem znowu się
@rayuuu: dzis mi zgasl przy 44% i potem po ogrzaniu wlaczyl sie i mial 50% ale 6s i lapie sie na darmowa wymiane ale dopiero po swietach bede mogl sie pozbyc telefonu na kilka godzin.

Jak co to sprawdz czy sie lapiesz na darmowa wymiane baterii a potem zglos do istrefa.eu na szybka i bezproblemowa wymiane (kurier gratis) a w innych serwisach premium trzeba dlugo czekac