Wpis z mikrobloga

@fredperry: super, że do takiej gównianej sprawy musi być zaangażowany facet w todze i cała machina sądowa, jakby decyzji nie mógł wydać szeregowy urzędnik za biurkiem.
  • Odpowiedz
@fredperry: niemożliwe, przecież policja nie robi takich rzeczy.
Policjant ma nieposzlakowaną opinię, więc dlaczego miałby kłamać?
Policjant nie ma żadnego interesu w tym, żebyś zapłacił mandat.
  • Odpowiedz
@znikam5 no srednio. Sedzia to przynajmniej w zalozeniu wyksztalcony prawnik, majacy pojecie o prawie i tysiacu innych rzeczy koniecznych do orzekania o Twoich prawach i obowiazkach. Nie wiem ile masz lat, ale starsi pamietaja jak decyzje wydawal szeregowy urzednik za biurkiem (kolegia ds wykroczen). To wcale dobre nie bylo. Zasadne jest ze masz watpliwosci co do marnowania zasobow na takie sprawy, ale glupota byloby powierzenie takich zadan komus nieprzygotowanemu do ich
  • Odpowiedz
@fredperry: to widzę, że nie tylko w Radomiu taka patologiczna policja. Słyszałeś o akcji jak policja wystawiła mandaty WSZYSTKIM przyjezdnym kibicom Polonii właśnie za przeklinanie? U nas te ktoś tego mandatu nie przyjął, ciekaw jestem jak tutaj sprawa się skończyła
  • Odpowiedz
@fredperry: No, ale na wykopie przecież piszo, że JA ANI MOI ZNAJOMI NIGDY NIE MIELI PROBLEMUW Z POLICJOM I TY TO MUSISZ BYĆ JAKIŚ HULIGAN XD

Wystarczy sobie przypomnieć akcję widelec i inne, tak o za darmo ludzi karać ;)
  • Odpowiedz