Wpis z mikrobloga

Homoseksualizm jest w 100% normalny, a każdy kto czuje winę z powodu swojej (jakiejkolwiek) seksualności - jest ofiarą nieodpowieniego systemu, polityki i otoczenia. Wyjątkiem - odstąpieniem od normy mówiąc o seksualności - jest bezpośrednie krzywdzenie innych, o ile nie jest przez tą (krzywdzoną) osobę porządane.


#homoseksualizm #seksualnosc #seks #takaprawda
KaroIina - Homoseksualizm jest w 100% normalny, a każdy kto czuje winę z powodu swoje...

źródło: comment_T8U2AZ4sI3LjM5Wn3W63wDKZZLEmNlgR.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
Z biologicznego i ewolucjnego punktu widzenia nie jest to normalne.


@ToJaZdzich: Ale wiesz, że istnienie homoseksualizmu tłumaczy się między innymi właśnie ewolucją i wsparciem grupowym?
  • Odpowiedz
Homoseksualizm jest w 100% normalny

Dzięki za info, zmieniłaś mój światopogląd.

Natomiast jak najbardziej występuje w naturze.

Tak samo w naturze występuje zjawisko polegające na popełnieniu samobójstwa przez węża poprzez zjedzenie własnego ogona, albo samookaleczenie (jak na załączonym obrazku). Słaby argument. Wydaje mi się, że więcej zachowań homoseksualnych wśród zwierząt jest odnotowywanych w zoo niż na wolności.

Przy czym nie twierdzę że dyskryminacja osób homoseksualnych powinna mieć miejsce.
@KaroIina:
h.....l - > Homoseksualizm jest w 100% normalny
Dzięki za info, zmieniłaś mój świato...

źródło: comment_9NNkFMXtRnQAPhrlkIuxltLfKrOONX27.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KaroIina Celem gatunku jest przetrwanie, więc z ewolucyjnego punktu widzenia homoseksualizm nie jest normalny. To, że występuje w naturze to też zły przykład. W naturze występuje nekrofilia, pedofilia, koprofilia i setka i innych filii. Nie mam nic przeciwko homoseksualitosm, ale tak tylko piszę, ze podawanie argumentu "naturalności" nie jest trafne.
  • Odpowiedz
Celem gatunku jest przetrwanie, więc z ewolucyjnego punktu widzenia homoseksualizm nie jest normalny.


@Igristoje: Według wielu biologów z ewolucyjnego punktu widzenia homoseksualizm właśnie sprzyja przetrwaniu gatunku, bo w środowisku, w którym brakuje zasobów i rodzice nie są w stanie wykarmić dzieci, część dorosłych osobników nie ma własnego potomstwa, ale pracuje na rzecz tych dzieci, z którymi dzielą 25% genów.
  • Odpowiedz