Wpis z mikrobloga

mam 300zl w 1,2 gr. Jest jakas centrala co to przyjmie? Nie zamirzam czekać jak ktos to bedzie liczyl,jest cos jak w stanach, ze są automaty gdzie wrzucasz hajs i wyplaca ci w banku po pobraniu prowizji 10% ? Albo w sklepach widzialem za granica(na yt) nawet w sklepach maja, u nas nie przyjmuja groszy albo sie zacinaja #bank #pieniadze #miedziaki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pulton: czytalem ze te automaty potrafia sie zaciac a wtedy nie udowodnisz ile kasy wrzuciles, powiedzmy zacina mi sie przy 150zl i ciekawe jak im udowodnie ile wrzucilem..
  • Odpowiedz
@szakal555 kobitka przy kasie samoobsługowej w tesco powiedziała mi że można wrzucać w opór ale po kilku minutach odcina automat wyrzut a kasę zwraca w 2/5zl albo banknotach. Nawet jak się zatnie jak napisałeś to komputer zapisze ile przyjął kasy albo będzie miał zapisane ile było przed zwiechą a różnice niech liczą oni i oddają:)
  • Odpowiedz
@BartekLbn91: Nie zacina się, tylko jak za dużo wrzucisz to go blokuje na chwilę, aż przeliczy wrzucony hajs. To co wrzucasz nie ginie magicznie w maszynie tylko kasa od razu wylatuje Ci tam gdzie "reszta"
  • Odpowiedz