Wpis z mikrobloga

@jokefake: Aaa żeby pierścionkiem się chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) może mama ją naciska? Wiesz niektóre mamuśki, to chcą jak najszybciej wydać swoje córki, jakby się bały, że zostaną starymi pannami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to każdej pannie sie śpieszy na studiach.


@jokefake: nie no, bez przesady, nie każdej :p
A ile jesteście już razem?

Dla mnie same zaręczyny są głupie. To już konkretna deklaracja i decyzja. Poważna. Gdzie się z tym spieszyc?
@jokefake: Ciekawa sprawa, bo jeszcze niedawno (tj. do jakoś lat 90 może jeszcze albo trochę wcześniej) większość ludzi brała ślub w tym wieku i młodsi, nawet 20 lat. Świat się zmienia. :)
@Reality: no zasadniczo obowiązkowa służba wojskowa w tamtych czasach to niebyła przyjemna sprawa, a jedynych żywicieli rodziny omijała ta przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hannahalla: "no ale co? nie kochasz mnie? nie chcesz do starości być ze mno jak ja z tobo? to co ci przeszkadza pójść krok dalej?" najlepsze xD czasami niemiłosiernie kisne z kobiecych manipulacji

@agaja: ledwo ponad 2 lata.

@recovery: powiedzmy
@Hannahalla: łoooo moja droga- też to przerabiałem, ale nie pamiętam co mi na to odpowiadała, aczkolwiek mając na uwadze że jest z turbo katolickiej rodziny leci: "ale ty wiesz, ze w sumie to teraz w kościele sa dopuszczalne śluby jednostronne?" xD
@jokefake: to ja sie wylamie z grupki lizodupstwa i powiem Ci, ze kiedys rozstalam sie z facetem, bo ciagle wymigiwal sie od tematu :) To oczywiscie byl jeden z powodow. Po co to ciagnac, skoro mamy inne wizje przyszlosci? Dla mojego chlopaka (obecnego i ostatniego) to jasne jak slonce, ze bedziemy malzenstwem. Gdybym choc raz miala go "upomniec" o pierscionek, bylby to koniec. Dla kobiety to bardzo upokarzajace, wystarczy, ze raz