Wpis z mikrobloga

@Psychopatologia_stosowana: dobrze (,) kupie jej plastikowe gówno za 20 zł bo nie zajmuje się muzyką ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chociaż czekaj chwile... stać mnie to co mi tam, dalej będzie za 500 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@vdr: Od ściany do końca podwyższenia na
@Psychopatologia_stosowana: Obecnie ma Modecomy S1, a ja zestaw wzmacniacz + 5.0 zestaw (Pioneer i M-Audio). Ona zauważa sporą różnicę. U brata na wzmacniaczu HK i kolumnach Dali też zauważa. Tak więc o to się nie martwimy ;) Monitory studyjne Adam też odsłuchiwała u następnego brata :D
@Ojezu: Nie bardzo jest gdzie postawić wzmacniacz u niej i mimo wszystko wolał bym coś nowego dla niej. Ja mogę się bawić, a jej ma działać bez kombinacji ( ͡° ͜ʖ ͡°), choć rodzicom do TV by się przydał bo stoją jeszcze 2 satelity z mojego zestawu nie używane w oryginale. Tylko tutaj by trzeba coś możliwie bardzo małego, satelity mają 50 W RMS. TV gra tak
@Alchemik88: Spoko rozumiem, moja luba sama sie wscieka jak przecholuje z wielkoscia, iloscia i cena roznych pudel ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do tych satelit to tez w 150-200 zl na wzmacniacz mozna dokupic, pewnie wygodnie jakby byl z regulacja z pilota?
@Alchemik88: Solo 6c mają jeszcze jedną fajną rzecz... Dwa wejścia, czyli można mieć je jednocześnie podłączone do komputera i czegoś innego i tylko zmieniać wejście na pilocie. Fajna sprawa :)
@Alchemik88: Miałem smsl sa-160 na testy, starszy brat, fajna sprawa, bardzo wydajne prądowo i szeroko grające, nie podobał mi się tylko ten dziwny cyfrowy nalot.
Wady tych wzmacniaczy są takie że po pierwsze to jak zbliżysz membranę do ucha to słychać lekkie buczenie, spowodowane jest to klasą wzmacniacza D (brak prądu spoczynkowego, duże zniekształcenia liniowe).
Drugą wadą w tych smslach jest to że jeżeli podłączasz go i najpierw zasilacz dasz do
@Ojezu: Dla rodziców by się nadał myślę. Jak raz się go wepnie to wpadnie za dekoder czy coś tam i się o nim zapomni praktycznie. Listwę zasilającą na noc wyłączają aby, rano pstryk i czekanie na uruchomienie wszystkiego.