Wpis z mikrobloga

Teraz i ja pochwalę się paczką, która dostałem z #wykopoczta
Od początku. Najpierw otrzymałem wiadomość anonimową:

Cześć, kontaktuje się tylko żebyś wiedział że ktoś nad tobą czuwa. Nie napisałeś za dużo o tym co chciałbyś dostać ale postaram się coś dobrego zamieścić w twojej paczce.

- super! czyli mam pewność, że moja para mnie nie wyroluje. Przy tych wszystkich wpisach, gdzie wam przydzielali nowe osoby to była całkiem miła wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przesyłkę otrzymałem od @ArniHell. Pierwsze wrażenie - bardzo ładnie zapakowana paczka, w papier prezentowy, dodatkowo owinięty taśmą, aby kurier nie poniszczył. Wiecie jak to jest z tymi kokardkami... potem znikają na taśmie przeładunkowej.
Przesyłka ciężka, czyli mogłem odrzucić myśl, że dostanę zużyte tampony #pdk

A zawartość? Super!, dodatkowo każdy element owinięty folią bąbelkową, nawet skarpety!

Kolega wykazał się pomysłowością i napisał 3 listy - oznaczone kolorami.
Dla mnie - niebieski, dla mojej dziewczyny - różowy, i dla kota - brązowy pasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podoba mi się to, że Michał (bo tak ma na imię ArniHell) przejrzał mój profil i przygotował paczkę nie tylko pod mój opis.

Otrzymaliśmy płytę PIEŚNI NIEPODLEGŁOŚCI, które łączą się tematem piosenki patriotycznej, która uratowała nam życie niedawno.

Plus dodatkowo książka "What if? A co gdyby?", którą bardzo chętnie przeczytam w pracy, pocztówki (prosiłem o coś lokalnego), kocimiętkę i zabawkę dla #kotczeslaw , ciepłe skarpety dla mnie i różowej na święta, prawilne białe Michałki, kwaśne żelki (które nie były kwaśne ani trochę!), i piwo miodowe (bo tylko takie lubię) + zapachy do samochodu i świąteczne elementy (bałwanek jest teraz na desce rozdzielczej w moim samochodzie).

Co do samego listu - napisany odręcznie i naprawdę fajny, nie tylko "bla bla, nie wiem co napisać, masz tu paczkę" + świetne życzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że listy to prywatna sprawa - tego nie wrzucam na mirko.

Także jak widzicie - da się wysłać fajną paczkę, z pomysłem, wystarczy trochę chęci i pomysł.

Dziękuję ci bardzo serdecznie za tą przesyłkę i życzę również Wesołych Świąt!

#chwalesie #wykopaczka
fstab - Teraz i ja pochwalę się paczką, która dostałem z #wykopoczta 
Od początku. N...

źródło: comment_0adRiYvlVpKq5cscJwGtFhI36q6BrVxR.jpg

Pobierz
  • 10
@paprok:
@ArniHell:
Tu nie chodzi o wartość a o sam fakt, że koledze się chciało poszukać itp. Nawet bez książki, która zbliża się do wartości maksymalnej paczki i tak byłoby super.